Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kiedy pieniądze można uznać za "zarobione"? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Kiedy pieniądze można uznać za "zarobione"? (/Temat-Kiedy-pieniadze-mozna-uznac-za-zarobione-139782)



Kiedy pieniądze można uznać za "zarobione"? - Matez - 25-10-2016 12:21

Hej! Mam dość mocno teoretyczne pytanie. Kiedy pieniądze, które zarabiam, powiedzmy w jakimś serwisie CPA, można uznać za "zarobione" i trzeba od nich odprowadzić podatek? Czy jeśli mam w owym serwisie, na przykład, 40$ do wypłacenia to z tych pieniędzy muszę się już rozliczyć z US? Czy problemy z podatkami zaczynają się dopiero gdy te pieniądze stają się faktycznie "moje" - to znaczy znajdują się fizycznie na moim koncie bankowym/paypal itp? W przypadku tej drugiej opcji, to czy zarabiając regularnie w internecie, ale robią bardzo nieregularne wypłaty, można to uznać jako "dochód nieregularny"?


RE: Kiedy pieniądze można uznać za "zarobione"? - piotrgk4 - 25-10-2016 13:24

Jeżeli chodzi o Polskę to tylko jeżeli trafią na Twoje konto np bankowe.
Jeżeli zarabiasz na reklamach itp to przychód jest kwalifikowany tylko kiedy środki trafią na Twoje konto a nie kiedy zarabiasz w danym serwisie