Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook - blokowanie kont - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook - blokowanie kont (/Temat-Facebook-blokowanie-kont-139773)



Facebook - blokowanie kont - fejQ - 25-10-2016 07:16

Witam. Czy ktos wie jak obejsc problem ktory Wam zaraz opisze?

Dokladnie chodzi o to, ze FB bardzo szybko blokuje mi konto. Wczesniej konto utrzymalo mi sie te 2dni a teraz...


Dzis wyczyscilemprzegladarke, zalozylem konto na FB, dodałem się do 20grup, poki co zatwierdzono mnie w jednej, dalem w niej post ze zdjeciem (zdjecie normalne, a post tylko na temat tego by dodawali do znajomych). Po chwili patrze a tu juz weryfikacja...

Jak to obejsc??

Czy zmienic przegladarke?? Czy moze FB kojarzy fejkowe konta np po zdjeciach??


RE: Facebook - blokowanie kont - Akaishi909 - 25-10-2016 09:41

Ja bym dołączył do pytania i zapytał, jak chce wrzucić post do grupy to nie mogę bo w każdej mam tekst, że post czeka na akceptacje administratora. To jakiś nowy wymóg czy ja mam coś z kontem nie tak, bądź czy może szczęśliwym trafem tr grupy mają poblokowane dodawanie postów?


RE: Facebook - blokowanie kont - Martin676 - 25-10-2016 09:45

To może tak, jak Wy byście zareagowali, będąc właścicielem grupy, na której co 5 minut ktoś wrzuca post z fejs podgladaczem albo "sprawdz kiedy umrzesz"? Blokowałbym co popadnie, a najpierw zablokowałbym możliwość wrzucania postu Smile
A co do zuckerbergowych blokad, polecam odczekać z kontem po założeniu, zanim zaczniecie spam i nie rzucać się na 20 grup. Lepiej założyc 2 konta i na kazdym po 10 grupBig Grin


RE: Facebook - blokowanie kont - kukiz87 - 25-10-2016 09:50

Powiem wam szczerze ze nie wiem dlaczego macie problemy , ja nie mam zmiennego ip działam na jednym , nie bawie się w zadne vpn i działam normalnie . w Sobote zrobiłem nowe konto , z matki pododawałem sobie do grup i nowym kontem do dziś przerobiłem z 200 grup , i konto zyje . a co lepsze nawet nr tel nie mam zweryfikowanego


RE: Facebook - blokowanie kont - lukaswu - 25-10-2016 09:50

Ktos zgłosił że fejk i już a zdjęcia fb wykrywa po pixelach od lat więc nie wiem co Cię dziwi


RE: Facebook - blokowanie kont - Mikey - 25-10-2016 11:03

Polecam konto stażowe..


RE: Facebook - blokowanie kont - petroskis89 - 25-10-2016 11:07

nowa przeglądarka nowe zdjęcie i działasz grupy dodajesz z konta matki Smile


RE: Facebook - blokowanie kont - kukiz87 - 25-10-2016 13:07

Fb to ogromny potencjał a ja np nie potrafię tego wykorzystać , mimo że wogóle nie mam problemu z kontami , robiesobie konta walę spam po grupach i konta żyją a kasy nie ma Rolleyes