Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Suby program pusta oferta gdzie bez weryfikacji? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Suby program pusta oferta gdzie bez weryfikacji? (/Temat-Suby-program-pusta-oferta-gdzie-bez-weryfikacji-139762)



Suby program pusta oferta gdzie bez weryfikacji? - aero2 - 24-10-2016 19:55

Witam.

Szukam subów z programem pusta oferta gdzie go nie weryfikują.

Żeby były dostępne odnowienia subów z góry dziękuję za pomoc.


RE: Suby program pusta oferta gdzie bez weryfikacji? - Cromiell - 24-10-2016 20:39

Sprawdź ofertę fastlead - naprawdę w porządku ekipa. Uważam, że są idealni pod pustą ofertę. Testowałem i jestem zadowolony zwłaszcza z leadu za zapisanie. Ale oczywiście Twój warunek - odnowienia - również tam jest.


RE: Suby program pusta oferta gdzie bez weryfikacji? - aero2 - 24-10-2016 20:50

Dzięki przetestuję, jak ktoś zna jeszcze inny serwis z moimi wymaganiami to niech pisze.Smile


RE: Suby program pusta oferta gdzie bez weryfikacji? - sancte - 25-10-2016 18:42

treepay.pl

Aktywują Ci tylko na stronie docelowej jeśli o to chodzi


RE: Suby program pusta oferta gdzie bez weryfikacji? - hypocrisy - 26-10-2016 08:57

Od siebie mogę polecić LeadNow i ich widget Fastpay (nie wymaga aktywacji), oferują dwie stawki odnowień i stawkę 6zł za samo zapisanie do subskrypcji