Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ... (/Temat--139756)

Strony: 1 2 3


RE: Jak monetyzować fanpage Jan Paweł II - selfie - 24-10-2016 23:30

No dobrze. To czym różni się target katolicki od targetu 18-30, czy 35+? Bo dla mnie zasadniczo niczym. Po prostu zupełnie innymi programami będą zainteresowani. Target jak target.
Cytat:ale wydaje mi się że pewne zasady moralne są częściej łamane.
Ale co mają do tego tematu zasady moralne? Bo chodzi o grupe religijną?


RE: Jak monetyzować fanpage Jan Paweł II - MaLiN - 24-10-2016 23:39

Ale tu nie chodzi o target, tylko o środek do tego wykorzystywany, czyli w tym wypadku wykorzystywania postaci Jana Pawła II


RE: Jak monetyzować fanpage Jan Paweł II - Mirror - 24-10-2016 23:58

Jak chcesz zarobić na tym FanPage to go.... sprzedaj jakiemu miłośnikowi, który się nim należycie zajmie.

Nic innego nie przychodzi mi do głowy. Undecided


RE: Jak monetyzować fanpage Jan Paweł II - war43 - 25-10-2016 13:32

(24-10-2016 23:39)MLN napisał(a):  Ale tu nie chodzi o target, tylko o środek do tego wykorzystywany, czyli w tym wypadku wykorzystywania postaci Jana Pawła II

Ale wykorzystywanie wizerunku Amandy Sweezer*, młodej dziewczyny z USA, w celu stworzenia Fake konta na FB już jest w porządku?
Człowiek jak człowiek.
Jeden z nich przyczynił dla kościoła katolickiego, między innymi zamiatając pod dywan sprawy pedofilii wśród księży.
Drugi zaś niczym poważnym nie zawinił.

Drugiego można wykorzystać, lecz przy próbie zarobku na tym pierwszym, zostaje się zlinczowanym.
Ot logika. Smile

*imię i nazwisko wymyślone.


... - Artinesse - 02-03-2018 14:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.