Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ... (/Temat--139756)

Strony: 1 2 3


RE: Jak monetyzować fanpage Jan Paweł II - Cromiell - 24-10-2016 20:35

A tak serio mówiąc może jakieś koszulki/kubki itp? Tematyka religijna.


RE: Jak monetyzować fanpage Jan Paweł II - Ascoran - 24-10-2016 21:56

(24-10-2016 19:35)twardy napisał(a):  Zlec komus zakodowanie landing page z darmowymi rozgrzeszeniami i podepnij pusta oferte?

WYGRAŁEŚ! Big Grin

@topic
Jak gdzieś na świecie będzie jakaś klęska żywiołowa czy coś takiego to zwyczajnie w świecie wstaw pustą ofertę z ofertą pomocy dla poszkodowanych - dużo ludzi na to pójdzie, ale moralność Ci na to pozwoli Sad


RE: Jak monetyzować fanpage Jan Paweł II - matek697 - 24-10-2016 22:05

Wstaw zdjęcie ze świętym papieżem polakiem Janem Pawłem drugim i napis "Szanujesz - wyślij SMS", "Gardzisz - nie wysyłaj SMS" i link w opisie


RE: Jak monetyzować fanpage Jan Paweł II - nicooo - 24-10-2016 22:06

Pisałeś o blokadach na fp,jeżeli potrzebujesz pomocy/programu skontaktuj sie zemna na pw,domena z odpowiednimi zabezpieczeniami chroni fp w 99% przed blokadą Smile


RE: Jak monetyzować fanpage Jan Paweł II - MaLiN - 24-10-2016 22:09

(24-10-2016 20:26)przetak16 napisał(a):  A jak bede promował taki program to fanpage'a mi nie zablokują? czy może postawić ten program na swojej stronie?

Jeszcze trochę to zaczniecie żerować na swojej rodzinie facepalm

Ludzie już zapominają co to moralność...


RE: Jak monetyzować fanpage Jan Paweł II - Devil877 - 24-10-2016 22:20

Dla mnie to lekka przesada chcąc zarabiać na fanpage tego typu... facepalmpokerface


RE: Jak monetyzować fanpage Jan Paweł II - war43 - 24-10-2016 22:30

Dlaczego przesada?
Nie każdy musi być katolikiem i nie każdy musi ją uznawać, za coś nadzwyczajnego.

A co do tematu, to na początek może spróbuj z czymś mniej inwazyjnym, na przykład z koszulkami na Cupsell.
A jak to się wypali, to dopiero kombinuj z Sub-SMS. Smile


RE: Jak monetyzować fanpage Jan Paweł II - rousen - 24-10-2016 22:32

byście się wstydzili zarabiać pieniądze na Janie Pawle II, trochę szacunku


RE: Jak monetyzować fanpage Jan Paweł II - selfie - 24-10-2016 23:16

I znowu się zaczyna. A Ty MLN porównując religię do rodziny to kompletnie odjechałeś. Target jak target. Jedni celują w młodzież gimnazjalną, drudzy w ludzi w średnim wieku, a tu kolega ma target pod osoby wierzące. Szkoda byłoby nie wykorzystać.

Jeśli jesteście Katolikami, to bądźcie miłosierni i dajcie koledze samemu odnaleźć Boga w swoim sercu i nawrócić się na dobrą drogę. Ewentualnie pomódlcie się za jego dusze i dajcie sobie spokój. Zapytał? Zapytał. Prosił o sposób monetyzacji, a nie ocenę jego kręgosłupa moralnego. Dobra trochę offtop zrobiłem.


RE: Jak monetyzować fanpage Jan Paweł II - MaLiN - 24-10-2016 23:24

(24-10-2016 23:16)selfie napisał(a):  I znowu się zaczyna. A Ty MLN porównując religię do rodziny to kompletnie odjechałeś.

Nie porównałem religii do rodziny Rolleyes

Nie każdy jest katolikiem i nie każdy jest wierzący, ale wydaje mi się że pewne zasady moralne są częściej łamane. Podobnie było z rzekomą "pomocą dla chorego dziecka".