Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszust - mumminos - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Oszust - mumminos (/Temat-Oszust-mumminos-139753)

Strony: 1 2


Oszust - mumminos - Robaczek12 - 24-10-2016 18:26

mumminos - okolo 4 miesiace dodalem temu panu kilka tys osob do grupy. Obiecał mi ze zapłaci jeszcze 10zł czekałem tyle czasu kasy nie dostalem i jeszcze kolega nie chce podac e-maila ..


RE: Oszust - mumminos - mumminos - 24-10-2016 18:29

Czekałem jak napisze ten temat Big Grin gość jest dobry bo pojawił się nagle i osądza wiele osób o to że "ktoś mu coś wisi" sprzed xxx miesięcy. Zapachniało mi od razu wyłudzeniem. Także proszę sprawdzić tą osobę.

Pozdrawiam.


RE: Oszust - mumminos - Robaczek12 - 24-10-2016 18:31

SŁucham ja wyłudzam kase ?? ahha śmieszny jesteś Oszuście okolo 4 miesiace robiliśmy transakcje
a ja nie moglem napisac bo mialem bana na 3 miesiace prosze pana. Prosze podac e-maila to wysle dowody tutaj ( screeny) mam tak napewno.


RE: Oszust - mumminos - mumminos - 24-10-2016 18:32

(24-10-2016 18:31)Robaczek12 napisał(a):  SŁucham ja wyłudzam kase ?? ahha śmieszny jesteś Oszuście okolo 4 miesiace robiliśmy transakcje
a ja nie moglem napisac bo mialem bana na 3 miesiace prosze pana. Prosze podac e-maial to wysle dowody mam tak napewno.



Naprawde myslisz ze robie sobie spis osób , dat transakcji na kazde groszowe sprawy? Napisalem ci juz, podaj dowody ze tak napisalem i ze nie otrzymales przelewu, to ci wysle to 10zł. Jak narazie wyglada mi to na wyzysk.


RE: Oszust - mumminos - Robaczek12 - 24-10-2016 18:35

Prosze pana nie moge panu wyslac dowody z gg poniewaz tam nie pisalismy . Prosze podac e-maila z Paypal ( wtedy wejde na poczte zrobie screeny co pan do mnie pisales )
A co pan myslal ze jak bana mam to nigdy nic nie napisze
Czy ktos posiada e-maila do tego pana na Paypal ????


RE: Oszust - mumminos - mumminos - 24-10-2016 18:37

(24-10-2016 18:35)Robaczek12 napisał(a):  Prosze pana nie moge panu wyslac dowody z gg poniewaz tam nie pisalismy . Prosze podac e-maila z Paypal ( wtedy wejde na poczte zrobie screeny co pan do mnie pisales )
A co pan myslal ze jak bana mam to nigdy nic nie napisze
Czy ktos posiada e-maila do tego pana na Paypal ????



Wydaje mi sie, ze moze masz jakies problemy psychiczne gosciu, ale to tylko moje przypuszczenia. Czekamy na odzew kogos z administracji w takim razie. Chociaz jak dla mnie to temat do kosza.


RE: Oszust - mumminos - Vasaki - 24-10-2016 18:38

To nie miejsce do przepychanek.
Dowody prosimy...

Zrzuty ekranów, paragony z transakcji czy cokolwiek innego potwierdzającego zaistniałą sytuacje.


RE: Oszust - mumminos - selfie - 24-10-2016 18:39

Co to w ogóle za temat?
@[Robaczek12] Robiłeś z nim transakcje i nie masz żadnych dowodów na to, że to on? Powinieneś najpierw pokazać jakieś screeny z rozmów. Istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności.
Z drugiej strony @[mumminos] dla świętego spokoju jeśli nie masz sobie nic do zarzucenia to podaj mu swój email.


RE: Oszust - mumminos - Robaczek12 - 24-10-2016 18:40

okolo 4 miesiace temu robilem z tym panem . Zobaczyl ze mam bana na forum i myslal ze nigdy nic nie napisze . Ktos poda e-maila do tego pana naprawde tam mam dowody ( zobacze na e-maila bo nie pamietam jaki ten pan ma e-maila )


RE: Oszust - mumminos - mikuss - 24-10-2016 18:42

@[Majka] Czas chyba zakończyć ten cyrk a taki był spokój jak Robaczek na Ban "odpoczywał"