Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Taniejący funt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Taniejący funt (/Temat-Taniejacy-funt-139745)

Strony: 1 2


Taniejący funt - quicknick - 24-10-2016 16:00

Witam co sądzicie o tym artykule z interi: http://biznes.interia.pl/waluty/news/funt-w-cenie-euro,2410208,1023
możliwy scenariusz czy raczej propaganda Smile


RE: Taniejący funt - Meloman - 24-10-2016 16:17

Propaganda Smile Zwyczajne dojenie ludzi z funtów, którzy widząc taki topniejący kurs się wyprzedają.


RE: Taniejący funt - quicknick - 24-10-2016 16:31

Czyli sprzedajemy Smile


RE: Taniejący funt - vojtec - 25-10-2016 05:14

Według mnie kolejna okazja do zrobienia dużych pieniędzy (dla dużych graczy Smile ). Będą cisnąć propagandę, że przez brexit to teraz gospodarka brytyjska zastopuje, maluczcy będą się wyprzedawać, rząd będzie musiał podjąć kroki w celu ratowania funta a gdzieś tam w ukryciu jakiś bamber skupi funty i/lub obligacje brytyjskie po taniości i kolejną fortunę zarobi. Wskazuje na to usilny fakt "wmówienia" społeczeństwu, że wystąpienie z unii takiego kraju jak Wlk. Brytania to zbrodnia samobójcza. Tak to widzę.
Wracając do tematu - funt prawie na pewno spadnie, pytanie tylko ile...?


RE: Taniejący funt - quicknick - 25-10-2016 12:17

No tak spadnie a ile nie wiadomo tak więc gramy ostrożnie ze stoplosem Smile a mam jeszcze pytanie jakiego brokera byście polecali na początek ?? jakiś ECN ??


RE: Taniejący funt - vojtec - 26-10-2016 04:47

Zależy jakimi kwotami operujesz. Jeżeli planujesz złożyć depo do 10k to nie ma większego znaczenia, powyżej to już omijaj raczej brokerów MM i promocje typu "bonus 100% depozytu".


RE: Taniejący funt - adamcio99922 - 26-10-2016 06:53

Odradzam czytanie portali typu Interia czy wp orax oglądanie telewizji... Tam nie ma nic procz liberalnej histerii. Funt spadnie owszem, ale wg mnie potem powróci do dość wysokiego pulapu jak się to wszystko juz uspokoi - za kilka lat.

Wg mnie to ten spadek aktualnej wartości funta to sztucznie generowany spadek - spekulacje...


RE: Taniejący funt - lucass9600 - 26-10-2016 08:25

Jak Soros zagra tak funt pójdzie ,facet ze swoim kapitałem jest w stanie z tym funtem zrobić dosłownie wszystko ,więc uważam ,że funt w cenie euro jest wielce prawdopodobny

Cytuję Sorosa ""Po Brexicie funt ulegnie dewaluacji co najmniej o 15 proc., a być może o ponad 20 proc. Ironicznie rzecz biorąc, jeden funt będzie wart tyle co jedno euro"


RE: Taniejący funt - adamcio99922 - 26-10-2016 13:04

(26-10-2016 08:25)lucass9600 napisał(a):  Jak Soros zagra tak funt pójdzie ,facet ze swoim kapitałem jest w stanie z tym funtem zrobić dosłownie wszystko ,więc uważam ,że funt w cenie euro jest wielce prawdopodobny

Cytuję Sorosa ""Po Brexicie funt ulegnie dewaluacji co najmniej o 15 proc., a być może o ponad 20 proc. Ironicznie rzecz biorąc, jeden funt będzie wart tyle co jedno euro"


Dokładnie Jerk2

Mówiąc wprost masz hajsiwo to klikaj SELL Smile


RE: Taniejący funt - lucass9600 - 03-11-2016 18:26

@adamcio99922 goldmany naganiały na szorty ,może zagrywka - zawsze trzeba być czujnym Smile ja gram intraday i od dwóch dni gram longi z sukcesem ,pięknie idzie w górę