Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam ok 6 tyś Numerów Komórkowych i Stacjonarnych Z Imionami I Nazwiskami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam ok 6 tyś Numerów Komórkowych i Stacjonarnych Z Imionami I Nazwiskami (/Temat-Sprzedam-ok-6-tys-Numerow-Komorkowych-i-Stacjonarnych-Z-Imionami-I-Nazwiskami-139735)



Sprzedam ok 6 tyś Numerów Komórkowych i Stacjonarnych Z Imionami I Nazwiskami - borahopie - 24-10-2016 13:36

Witam,

Tak jak w temacie mam do sprzedania około 6 tyś numerów komórkowych i stacjonarnych z imionami nazwiskami i adresami poszczególnych osób. Sprzedaję całość a minimum 1 tysiąc numerów. 1 numer=1 grosz. Numery zbierałem od paru lat Smile
Płatność- przelew bankowy.


RE: Sprzedam ok 6 tyś Numerów Komórkowych i Stacjonarnych Z Imionami I Nazwiskami - mikuss - 24-10-2016 14:00

Wszystkie posty nabite bez większego sensu także uważać na gentelmena Tongue


RE: Sprzedam ok 6 tyś Numerów Komórkowych i Stacjonarnych Z Imionami I Nazwiskami - borahopie - 24-10-2016 14:03

Jeśli ktoś będzie miał jakiekolwiek wątpliwości to albo możemy zrobić zakup przez allegro albo mogę podesłać próbkę numerów przed sprzedażą. Nie ma żadnego Problemu.

Pozdrawiam


RE: Sprzedam ok 6 tyś Numerów Komórkowych i Stacjonarnych Z Imionami I Nazwiskami - selfie - 24-10-2016 14:29

Oczywiście masz zgodę tych osób tak?


RE: Sprzedam ok 6 tyś Numerów Komórkowych i Stacjonarnych Z Imionami I Nazwiskami - mikuss - 24-10-2016 14:31

(24-10-2016 14:03)borahopie napisał(a):  Jeśli ktoś będzie miał jakiekolwiek wątpliwości to albo możemy zrobić zakup przez allegro

alledrogo i konto na słupa, chcesz się uwiarygodnić a robisz wręcz odwrotnie....


RE: Sprzedam ok 6 tyś Numerów Komórkowych i Stacjonarnych Z Imionami I Nazwiskami - borahopie - 24-10-2016 14:34

Tak Wszystkie osoby które posiadam zapisały się do newslettera i wyrażają zgodę na kontakt. Cena jest taka a nie inna. jeśli ktoś będzie miał jakąś propozycję zapraszam pw.


RE: Sprzedam ok 6 tyś Numerów Komórkowych i Stacjonarnych Z Imionami I Nazwiskami - borahopie - 03-11-2016 13:40

Ilość Numerów Wzrosła do Około 10 tyś.

Jeśli chodzi o cenę to jestem w stanie się dogadać z osobą zainteresowaną. Czekam na propozycje Smile Jestem w czarnej dupie więc i za 200 zł sprzedam wszystkie numery Smile


RE: Sprzedam ok 6 tyś Numerów Komórkowych i Stacjonarnych Z Imionami I Nazwiskami - Pocket - 06-11-2016 15:59

6 tyś numerów zbierasz kilka lat a nagle w chwile dobiłeś do 10k? Nie źle! xd


RE: Sprzedam ok 6 tyś Numerów Komórkowych i Stacjonarnych Z Imionami I Nazwiskami - Robaczek12 - 06-11-2016 16:14

Na Bank Oszust uważajcie na Typa


Sprzedam ok 6 tyś Numerów Komórkowych i Stacjonarnych Z Imionami I Nazwiskami - Majka - 02-01-2017 15:14

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.