Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] // Można zamknąć. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] // Można zamknąć. (/Temat-SPRZEDAM-Mozna-zamknac-139709)

Strony: 1 2


[SPRZEDAM] // Można zamknąć. - jamnik - 23-10-2016 18:21

Mam już kupca.
Można zamknąć.


RE: [SPRZEDAM] Narzędzie dodające użytkownika (bez jego wiedzy) do aplikacji na FB. - Klin - 23-10-2016 19:00

Screeny dodatku na pw poproszę


RE: [SPRZEDAM] Narzędzie dodające użytkownika (bez jego wiedzy) do aplikacji na FB. - Mauorycy - 23-10-2016 19:09

Kilka pytań:
1. Jaka przeglądarka?
2. Dodatek został już wrzucony do "sklepu"? Jeśli tak, prosiłbym o link na PW.
3. Jaka gwarancja, że nie zostanie usunięty np. po 3 dniach?
4. Jaka gwarancja, że Fb nie zaktualizuje sposobu, dzięki któremu plugin pozyskuje token?
5. Jako autor dodatku, ręczysz swoją odpowiedzialnością za jego wykorzystywanie czy pozostaje to na kupującym?


Z góry dzięki za odp, najlepiej uderz PW, myślę, że się dogadamy Smile
@[jamnik]


RE: [SPRZEDAM] Narzędzie dodające użytkownika (bez jego wiedzy) do aplikacji na FB. - Ascoran - 23-10-2016 19:25

Żeby to działało to "dodatek" by musiał być zainstalowany na przeglądarce "ofiary" a nie naszej - dobrze myślę? Jeśli tak to nie widzę sensu kupna tego, łatwiej jest nakłonić ludzie do zalogowania się przez fb i akceptacji uprawnień niż instalacji syfu.


RE: [SPRZEDAM] Narzędzie dodające użytkownika (bez jego wiedzy) do aplikacji na FB. - sqmany - 23-10-2016 20:06

@[Ascoran]
Tyle, że ten dodatek umożliwia dodanie "ofiary" do nieograniczonej ilości aplikacji. Czyli przykładowo możesz mieć 10 aplikacji i każdego, kto zainstaluje dodatek dodać do każdej aplikacji bez jego świadomości. Także, jak jedna app'ka padnie, to pozostanie kolejne 9 Wink


RE: [SPRZEDAM] Narzędzie dodające użytkownika (bez jego wiedzy) do aplikacji na FB. - prololex - 23-10-2016 20:29

Daj do testów. Bo 10k w ciemno to nikt nie da.


RE: [SPRZEDAM] Narzędzie dodające użytkownika (bez jego wiedzy) do aplikacji na FB. - makecash - 23-10-2016 20:37

@prololex:
"Nie wypytujcie mnie: co to? jak to? czemu tak drogo? czy dam Wam wypróbować?"

Logiczne, że gość nie da żadnego demo bo wiadomo jak to jest z innymi Wink

Autor mógłby jeżeli jest taka opcja nagrać jakiś chociaż filmik bez ujawniania szczegółów, ale to już jego sprawa Wink

Rzecz jasna, że koleś nie da Wam żadnej gwarancji bo być może za tydzień FB wprowadzi coś nowego lub usunie wszystkie aplikacje Jerk2 To jak w hazardzie...


RE: [SPRZEDAM] Narzędzie dodające użytkownika (bez jego wiedzy) do aplikacji na FB. - Mauorycy - 23-10-2016 21:57

(23-10-2016 19:00)Klin napisał(a):  Screeny dodatku na pw poproszę

Jeżeli na screenie jest wtyczka dotycząca Flasha to nie jest to "autorski" skrypt...

Dodatek można instalować niestety jedynie z poziomu PC, używając FireFoxa...
Kupujący musi zadać sobie kilka pytań..jak duży ma ruch desktop firefox, pochodzący od osób zalogowanych do FB oraz jaki % użytkowników doda plugin do swojej przeglądarki, a nie wygląda to tak pięknie jak w przypadku logowania do aplikacji za pośrednictwem fejsbuka...

Miałem niedawno taką wtyczkę i mając średnio 100k UV/day, jakieś 12% stanowiło userów FF z czego plugin zainstalowało jakieś 3% z tych 12k osób, więc dziennie zbierałem jakieś 400 tokenów...wtyczkę usunęli mi po jakimś tygodniu i dosłownie dupa...Dla porównania przez ten tydzień uzbierałem 60k tokenów na zwykłej aplikacji Fb, więc jest różnica Big Grin


RE: [SPRZEDAM] Narzędzie dodające użytkownika (bez jego wiedzy) do aplikacji na FB. - Tochkan - 23-10-2016 22:12

Klin, pokaż screeny, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że to autorski skrypt jamnika.


RE: [SPRZEDAM] Narzędzie dodające użytkownika (bez jego wiedzy) do aplikacji na FB. - jamnik - 23-10-2016 22:50

(23-10-2016 21:57)Mauorycy napisał(a):  .
Przedstaw mi dowody na to, że to nie ja jestem autorem dodatku, który tutaj sprzedaję albo usuń te swoje żale bez pokrycia.

A to, że uwalają Ci wtyczkę w tydzień - to znak, że jesteś amator, a nie zarabiaka i zwyczajnie podj3bałeś sam od kogoś jakieś badziewie, które nie dość, że ma słaby kod to jeszcze nie potrafisz tego dobrze ogarnąć. To nie moja wina i nie pisz już więcej do mnie jeżeli nie jesteś zainteresowany.

Jeb@@na Polska i zasrani hejterzy. Tylko tyle umiecie pi34dolić i robić gnój wokoło innego byleby mu spie4dolić interes.
(23-10-2016 22:12)Tochkan napisał(a):  Klin, pokaż screeny, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że to autorski skrypt jamnika.

To samo co wyżej.