Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare (/Temat-Zainwestuj-w-buxa-Ryzyko-duzo-mniejsze-niz-revshare-139693)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Rob88 - 26-01-2017 18:10

tak wypłacałem i nadal wypłacam co 5 dni ok 15$


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 26-01-2017 21:00

Ja wypłaciłem już około 70$ z zainwestowanych 190$. Zacząłem wypłacać 1 stycznia. Do końca lutego powinienem odzyskać już cały wkład początkowy. A potem będzie tylko czysty zysk.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 31-01-2017 01:33

Są jakieś nowe promocje, dodają 5% do depozytu na purchase balance powyżej 20$, 10% do depozytu powyżej 100% czy jakoś tak.

Jakby ktoś chciał wejść to teraz jest doby moment.


Osobiście polecam program. Wypłaty dochodzą po 7 dniach, wszystko jest ok. Wypłacałem już z 4-5 razy i odzyskałem połowę wkładu, do końca lutego powinienem odzyskać cały wkład i potem będzie zysk.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - loryn222 - 31-01-2017 07:25

Ja się teraz skupiam na grandbux.net .


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 10-02-2017 12:47

Wczoraj dostałem kolejną wypłatę. Program wypłaca i wszystko jest w porządku Smile

Odzyskane już mam ponad 60% wkładu.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - loryn222 - 12-02-2017 07:57

Zainwestowałem 92$ w grandbux niecały miesiąc temu . Właśnie wyplacilem 4$ ROI zaczyna rosnąć.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 24-02-2017 13:07

Jakby to kogo interesowało to program dalej wypłaca i wszystko jest ok. Za jakieś 5-6 dni dostanę kolejną wypłąte (wypłacają po 7 dniach od zlecania wypłaty) i odzyskam już łącznie cały wkład. Od tej pory będzie czysty zysk.

Zacząłem jakoś na początku sierpnia zeszłego roku, więc sporo to trwało, bardzo długa reinwestycja, ALE w tym programie nie ma żadnego ROI więc teraz jak już wypłace wkład to będę mógł czerpać zyski aż dopóki program nie upadnie czy coś się nie pochrzani (na co nic się nie zapowiada w najbliższym czasie także spokojnie).


Polecam te inwestycje, naprawdę warto. Ryzyko wiadomo, że jest jak wszędzie, ale jednak o wiele mniejsze niż w revshare dlatego to ciekawa alternatywna dla revshare. Dobre dla osób które chcą poinwestować ale nie chcą aż tak dużego ryzyka i nieprzewidywalności jak jest w revshare.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - loryn222 - 24-02-2017 13:34

Captain a ile dziennie reklam klikasz ?


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Wegen - 24-02-2017 15:49

Bux to fajny program do inwestycji. Ja od siebie mogę polecić neobuxa u mnie działa cudownie Big Grin


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 24-02-2017 17:49

(24-02-2017 13:34)loryn222 napisał(a):  Captain a ile dziennie reklam klikasz ?

Nie klikam. Przymus klikania był tylko przez kilka dni. Zdjęli go równie szybko co wdrożyli Wink