Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare (/Temat-Zainwestuj-w-buxa-Ryzyko-duzo-mniejsze-niz-revshare-139693)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - bugibugi - 05-01-2017 13:23

Opłaca się wejść bez golda bo narazie tyle nie mam xD

(05-01-2017 13:23)bugibugi napisał(a):  Opłaca się wejść bez golda bo narazie tyle nie mam xD

i dlaczego można tylko kupić 50 poleconych za 50$ ?


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 05-01-2017 13:55

Na silver też się podobno opłaca, ale ja tego nie testowałem.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Rob88 - 06-01-2017 00:58

Jaki masz przychód dziennie z 2000 ref ja obecnie mam między 12,5-13$?


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - loryn222 - 06-01-2017 02:54

Rob88 jeśli twój przychód jest większy niż 10,4 $ to masz zarobek , gdyż Autopay zjada około 10,4$ dziennie


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - kaczor89 - 15-01-2017 14:16

@[Captain] jak tam twoje zarobki w programie? Smile


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 15-01-2017 14:58

Wypłaciłem już pierwszą wypłatę (około 17$) i teraz czekam aż dotrze kolejna (26$).

Trochę wolno to idzie bo trzeba czekać tydzień na wypłatę. Przyzwyczaiłem się do programów w których wypłacają w ciągu 24-60 godzin, więc tutaj wydaje się to wolno trwać.
Ale w sumie to nie problem, ważne aby wypłacali.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - kaczor89 - 15-01-2017 15:20

(15-01-2017 14:58)Captain napisał(a):  Wypłaciłem już pierwszą wypłatę (około 17$) i teraz czekam aż dotrze kolejna (26$).

Trochę wolno to idzie bo trzeba czekać tydzień na wypłatę. Przyzwyczaiłem się do programów w których wypłacają w ciągu 24-60 godzin, więc tutaj wydaje się to wolno trwać.
Ale w sumie to nie problem, ważne aby wypłacali.

Zgadza się. Ważne że program działa i wypłaca, a na czas już wpływu nie mamy. U mnie już 3 miesiąc jak reinwestuję i całkiem ciekawie zaczyna to wyglądać. Polecam nie jechać na autopay'u tylko samemu sobie przedłużać refków, wtedy wychodzi to taniej. Smile

Jedyna rzecz jaka mnie zmartwiła ostatnio to zmiana jaką wprowadził admin. Wcześniej można było wpłacać np. przez Payzę a wypłacać na Paypala. Od jakiegoś czasu niestety można wypłacać jedynie na procesor z którego wpłaciło się najwięcej do programu... Mimo wszystko polecam inwestycję, trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość... Smile


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 15-01-2017 15:24

Cytat:Wcześniej można było wpłacać np. przez Payzę a wypłacać na Paypala. Od jakiegoś czasu niestety można wypłacać jedynie na procesor z którego wpłaciło się najwięcej do programu...

Taka zasada jest standardową zasadą dla bardzo wielu programów. Nie wiem czemu teraz nagle to wprowadzili, ale w większości innych programów od samego poczatku coś takiego funkcjonuje. Więc chyba nie ma powodu do niepokoju.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 17-01-2017 11:03

Wczoraj dotarła druga moja wypłata z programu. Potwierdzam zatem, że wypłacają bez problemu Smile

W obecnym tempie w ciągu miesiąca, lub półtora powinienem odzyskać wkład z inwestycji, a potem będzie już czysty zysk Idea



Jakby ktoś się jeszcze wahał czy wejść czy nie wejść, to polecam. Oczywiście nie jest to w 100% bezpieczna inwestycja bo jak w każdej takiej ryzyko istnieje i trzeba brać je pod uwage, ale jak wybierać - zainwestować w jaki by to nie był revshare/hyip, a w tego buxa, to zdecydowanie lepiej w buxa bo jednak poziom ryzyka dużo dużo niższy, a zarobek ciekawy, o ile oczywiście wytrzyma się cierpliwie kilkumiesięczny okres reinwestycji.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - kaczor89 - 17-01-2017 11:15

U mnie jeszcze z miesiąc, dwa reinwestycji i też zaczynam wypłacać. Smile
Dostałem ostatnio info od znajomego na temat kolejnego buxa którym warto się zainteresować - Grandbux. Podobno trochę inne zasady, ale też idzie zarobić.

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka