Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare (/Temat-Zainwestuj-w-buxa-Ryzyko-duzo-mniejsze-niz-revshare-139693)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 30-11-2016 12:23

Ej @[mikuss] weź mu coś powiedz bo on już nawet w moim temacie promuję tę jak to nazywasz ''podróbkę sejfik'' Big Grin


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - mikuss - 30-11-2016 12:27

(30-11-2016 12:23)Captain napisał(a):  Ej @[mikuss] weź mu coś powiedz bo on już nawet w moim temacie promuję tę jak to nazywasz ''podróbkę sejfik'' Big Grin

@[Captain] Na ej to w wawce nawet tramwaje nie stają.
Ja jestem jakiś twój chłopczyk na posyłki czy coś ?
Dyskusja z hieną chorą psychicznie nie ma sensu, ja z tym upośledzonym człowiekiem zakończyłem rozmowę, jeśli chcesz to z nim dyskutuj i przestań mnie oznaczać


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - MrocznyKILL - 30-11-2016 12:56

(30-11-2016 12:23)Captain napisał(a):  Ej @[mikuss] weź mu coś powiedz bo on już nawet w moim temacie promuję tę jak to nazywasz ''podróbkę sejfik'' Big Grin

Nie baw się w prowokatora kolego... nie będziesz się woził moim czy mikussa kosztem dla własnej radochy. Co między nami to między nami... fakt to publiczne forum ale nie baw się w prowodyra dla własnych uciech.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 10-12-2016 11:16

Sytuacja w programie ustabilizowała się już dobrych kilka dni temu i naliczenia z rented reffów oraz autoplay działa jak należy.
To chyba już koniec tamtych chwilowych problemów.

Jeśli więc ktoś się jeszcze zastanawia nad wejściem to chyba można w miare bezpiecznie wchodzić.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - LuXaS - 11-12-2016 10:04

A jak z wypłatami? Ile teraz wychodzisz $ dziennie?


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 11-12-2016 20:31

Ja jeszcze reinwestuje, bo brakuje mi już tylko niecałe 300 reffów to maksylanych 2000. Chce więc już dozbierać do końca, potem będe wypłacał.

Ale nic mi nie wiadomo o tym aby były jakieś problemy z wypłatami. Wszystko raczej działa jak należy.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - DinQu - 11-12-2016 23:53

Ciekawa sprawa. Dzieki Smile sprawdze to.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 18-12-2016 00:24

Jest nowa promocja w programie.


Cytat:Hello,

Since our membership discount promo has ended is time to continue our Christmas promos with our deposit bonus.
So from today until the 25th of December 2016 you get

10% bonus to your purchase balance for deposits higher than $100 and
20% bonus to your purchase balance for deposits higher than $1000.

Enjoy and have a nice time during the holidays!

Best regards,
Scarlet-clicks and Gptplanet Admin

Darmowe 10% do depozytu.

Minimum na start i tak potrzeba 130$ (upgrade + reffy), więc przy takiej kwocie to byłoby darmowe 13$.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 19-12-2016 22:48

Promocja z bonusem do depozytu kończy się za kilka dni więc jakby ktoś chciał wejść w najbliższym czasie to warto teraz.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - flaj - 20-12-2016 14:48

A jaki kapitał i minimalny czas byłby potrzebny zeby te 2000 refów uzyskać Smile?