Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare (/Temat-Zainwestuj-w-buxa-Ryzyko-duzo-mniejsze-niz-revshare-139693)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 25-04-2017 08:26

Płacić płaci, dopiero co dwa dni temu dostałem wypłatę z tego serwisu.


Ale czas na wchodzenie tam już chyba minął. Ci którzy już weszli to chyba jeszcze zdążą zarobić, ale nowym odradzam wchodzenie, bo wszystkie znaki wskazują na to, że program już się kończy. A przynajmniej jako program do inwestycji, bo jako bux pewnie będzie działał jeszcze długo.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Workis - 25-04-2017 17:27

Admin zmienił jednak ostatnią zmiane.
Zamiast opcji z możliwą wypłatą do określonego ROI, mamy aktualnie powrót limitów wypłat (Dla Year Gold 50$) i planowana jest zmiana, że wydłużeniu ulegnie czas pomiędzy wypłatami.
Przykładowo, Twoje aktualne ROI to 0%, możesz wypłacać 50$ co 7 dni. Natomiast przy ROI=200%, możesz wypłacać również 50$, ale już np. co 14 dni, itd. itd.

Zdecydowanie lepiej, niż poprzednia wersja zmian. (szczególnie dla osób, które siedzą już tam od dawna i wykrecili np. ROI 400%).

Dla osób, które nie maja inwestycji i opierają się o Direct Referrals - ograniczenie ROI mialo nie funkcjonowac.

Licze, ze jednak mi dzisiaj wyplata dojdzie, bez zadnych ceregieli ze strony admina.


Admin wspomniał również, że anulacja zmiany ma zwiazek z zamieszaniem na forum S-C i również gównoburzą (negatywnym feedbackiem Big Grin) na forum EMS.


pozdrawiam serdecznie


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - przecinak199 - 26-04-2017 08:27

Jak rozumiem inwestycja w SC aktualnie odpada. Jakis inny bux do inwestycji ktoś poleca? GPT? Clixten?


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - madox91 - 26-04-2017 09:44

(26-04-2017 08:27)przecinak199 napisał(a):  Jak rozumiem inwestycja w SC aktualnie odpada. Jakis inny bux do inwestycji ktoś poleca? GPT? Clixten?
Nie polecam clixten. Wypłaty tam znacznie się opóźniają, nawet powyżej 30 dni. Miałem tam konto Gold, ale mi nie płacili bardzo długo no i poszedł spór.
GPTPlanet tez byłbym ostrożny, bo kto wie czy nie będzie podobnie co w s- c, ten sam admin. Nawet patrząc sobie w upgrade na dole jest tam linijka z Max Roi, jeszcze tego nie wprowadzili, ale kto wie. 2 programy tego samego Admina= te same pieniądze. Po za tym w GPT planet konto standard sie absolutnie nie opłaca. Dopiero 100% z poleconych i klików jest na wyższych poziomach.
Chcesz sprawdzić jaki program aktualnie jest dobry do inwestycji wejdź na mojego bloga - sygnatura, ewentualnie napisz do mnie, bo tam nie umieściłem jeszcze opisu buxa, który jest chyba najlepszy do inwestycji.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - xdax1 - 26-04-2017 18:59

(26-04-2017 08:27)przecinak199 napisał(a):  Jak rozumiem inwestycja w SC aktualnie odpada. Jakis inny bux do inwestycji ktoś poleca? GPT? Clixten?

Polecam cluquebook, ostatnio zleciłem prawie $15 i dostałem po 2 dniach. Ma też siostrę cliquesteria. Wymagają tylko zweryfikowanie się (wysłanie sceena dowodu, głównie imię i nazwisko).


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 26-04-2017 19:50

(26-04-2017 18:59)xdax1 napisał(a):  
(26-04-2017 08:27)przecinak199 napisał(a):  Jak rozumiem inwestycja w SC aktualnie odpada. Jakis inny bux do inwestycji ktoś poleca? GPT? Clixten?

Polecam cluquebook, ostatnio zleciłem prawie $15 i dostałem po 2 dniach. Ma też siostrę cliquesteria. Wymagają tylko zweryfikowanie się (wysłanie sceena dowodu, głównie imię i nazwisko).

Odradzam wchodzenie w programy, czy to buxy czy revshare które wymagają takiej weryfikacji. To zawsze jest podejrzane gdy program tego wymaga. Nie wiadomo do czego potem mogą posłużyć im te skany dowodów, dane itd. A opcji jest wiele - od zaciągania kredytów na skan dowodu, aż po dostarczanie jakichś danych do urzędu skarbowego.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - xdax1 - 26-04-2017 20:29

(26-04-2017 19:50)Captain napisał(a):  
(26-04-2017 18:59)xdax1 napisał(a):  
(26-04-2017 08:27)przecinak199 napisał(a):  Jak rozumiem inwestycja w SC aktualnie odpada. Jakis inny bux do inwestycji ktoś poleca? GPT? Clixten?

Polecam cluquebook, ostatnio zleciłem prawie $15 i dostałem po 2 dniach. Ma też siostrę cliquesteria. Wymagają tylko zweryfikowanie się (wysłanie sceena dowodu, głównie imię i nazwisko).

Odradzam wchodzenie w programy, czy to buxy czy revshare które wymagają takiej weryfikacji. To zawsze jest podejrzane gdy program tego wymaga. Nie wiadomo do czego potem mogą posłużyć im te skany dowodów, dane itd. A opcji jest wiele - od zaciągania kredytów na skan dowodu, aż po dostarczanie jakichś danych do urzędu skarbowego.
Wątpię, raczej nic nie zrobią mając same imię i nazwisko.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - adiczka - 05-05-2017 11:39

SadSad


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - loryn222 - 06-05-2017 02:27

Ja zainwestowałem 100$ w Grandbux , zlecilem raptem dwie wypłaty na 17$ i usunęli paypal . Leci już 3 miesiąc ankieta po zalogowaniu pod tytułem jaki pierwszy inny procesor mamy dodać. Nie mam payza , a na paypal jak zalozylem spór to się wyparli i wykazali co jest napisane w regulaminie . Dodatkowo chcą weryfikacji dowodem osobistym . Nie polecam Sad Sad

Jest jeden bux aktualnie który jest dobry i placu od lat , a mianowicie BuxVertise


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 06-05-2017 19:31

Scarlett płaci dobrze na PayPal, nie ma z tym problemu na szczeście. Wczoraj dostałem najnowszą wypłatę.

Aczkolwiek na wchodzenie w niego teraz jeśli ktoś jeszcze nie wszedł, a chce, to jest chyba troszkę za późno. Chyba, że ktoś chce mimo wszystko zaryzykować.