Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare (/Temat-Zainwestuj-w-buxa-Ryzyko-duzo-mniejsze-niz-revshare-139693)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - luko11 - 10-04-2017 15:52

Jak to jest z dokupowaniem rent refów?
Za pierwszym razem cena była mniejsza, teraz jest inna (tak mi się conajmniej wydaje, ale jestem na 99% pewny).
Wiec moje pytanie dotyczy tego czy warto dokupować np po 20-50 refów czy lepiej raz, a porządnie po 300-500


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 10-04-2017 17:47

Cena odrobinę wzrasta wraz z ilością reffów, ale nie są to jakieś wielkie różnice.

Bardziej się chyba opłaca kupić większą ilość reffów, ale wtedy dłużej będziesz na nie zbierał i cała inwestycja dłużej potrwa bo im więcej masz reffów tym więcej zarabiają i czekając aż uzbiera się $ na dużą ilość do kupienia naraz będziesz miał przestój z napływem nowych rr.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - luko11 - 11-04-2017 15:51

Dzięki za odpowiedź. Obecnie mam 499 refów (nie wiem gdzie 1 wcieło) i własnie zastanawiałem się ile kupić przy kolejnej próbie - obecnie dopiero 6$ posiadam :/


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Owl_ - 11-04-2017 19:38

Koszt poleconych RR podany jest w FAQ, punkt 4 (im więcej poleconych posiadasz, tym są oni drożsi).

[Obrazek: Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2...58.bmp.jpg]


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - luko11 - 12-04-2017 16:04

(11-04-2017 19:38)Owl_ napisał(a):  Koszt poleconych RR podany jest w FAQ, punkt 4 (im więcej poleconych posiadasz, tym są oni drożsi).

[Obrazek: Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2...58.bmp.jpg]

dzięki Wink


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - madox91 - 24-04-2017 11:57

Ale heca, porobili limity wypłat facepalm. dzisiaj wchodze na konto,a tu informacja : nie mozesz wypłacic pieniędzy. No to nieźle. najpierw zmniejszenie AVG, a teraz limity wypłat. Ehh.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Owl_ - 24-04-2017 14:11

To się musiało tak skończyć prędzej czy później. Na program rzuciło się zbyt wielu inwestorów z Rosji i Polski, a wiadomo każda wpłacona większa suma, generuje programowi jeszcze większy dług do spłacenia, tak jak w przypadku ReveuShare. Czy program to wytrzyma? Zobaczymy Wink

PS. Na moim koncie bez problemu można zlecić wypłatę (do $ 50 USD za jednym razem).


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - plem - 24-04-2017 17:39

czyli na lepiej już odpuścić sobie wchodzenie i budowę od zera ?


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Owl_ - 24-04-2017 17:47

Trudno powiedzieć, program w końcu płaci od 2009 roku i niejedną burzę przetrzymał. Wydaję mi się, że skoro tyle lat wytrzymał, to raczej nie zwinie się z dnia na dzień, raczej będzie szedł w kierunku obniżania AVG, jakichś limitów wypłat itp. Ale na razie chyba płaci?


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Workis - 25-04-2017 00:04

Wiadomo co to oznacza - kaska się konczy.
W troche niefortunnym momencie to zrobili, dokladnie jutro mija mi termin kolejnej wypłaty. Obawiam sie, ze mi wroci na konto. 2 dni pozniej juz bym mial ja na koncie... A 250% ROI to mialem juz wieki temu, wiec nic mi nie pozostanie jak reklamowanie innych serwisow Sad



pozdrawiam