Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare (/Temat-Zainwestuj-w-buxa-Ryzyko-duzo-mniejsze-niz-revshare-139693)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Gremquen - 31-03-2017 00:27

Wszedłem za $130.
dodane do konta gratisowe 10%.
Kupiłem Yearly Gold za $100 i 200 refów za $30.
Brakło mi $2 do wyższej paczki, więc zostało mi się $13 w PB. Dopiero za 4 dni mogę dokonać kolejnego zakupu.

Niestety nie z refa, bo miałem tam już konto Sad


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - robwejder - 31-03-2017 22:19

Zapowiada się ciekawieSmile


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - FuQerex - 01-04-2017 02:47

Poszło z reffa, czas zacząć zarabiać ?


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - madox91 - 06-04-2017 05:42

(26-02-2017 09:51)pawlosek napisał(a):  Nie piszę o rodzaju abonamentu tylko o RR, którzy wyrabiają stratę. No chyba, że jakość RR zależy od wykupionego upgrade'u Big Grin
Szczerze w to wątpie. Przeczytaj sobie posty na forum programu. Tam ludzie z kontem Diamond się żalą, że najzwyczajniej im sie nie opłaca ten upgrade.
Szczerze, to cos ostatnio pokopali z tymi RR -mi. Ja mam konto roczny gold z 1990 RR -ami i nie wiem co teraz mam z tym wszystkim zrobić. Ciągle wymieniam partiami po ok. 100 RR. Owszem, tam niektóre - nieliczne RR wpadają mi z AVG powyżej 5, ale to naprawdę są pojedyncze przypadki. Wymiana jakby nic nie dawała, bo wymienione RR klikają na poziomie poniżej 4 AVG. To jest tylko strata pieniędzy. Admin cos tam pisał żeby ich przedłużać na 240, 360 dni wtedy będzie profit. Z moimi RR Zajęło by to przedłużanie chyba z pół roku, przedłużając ich z purchase balance, bo naturalnie kasy z zewnatrz na ten cel nie włożę. Jak to wygląda u mnie ? 1.2$ dziennie - codzienne przedłużanie o 15 dni, czyli w sumie jakieś 0.7$ czystego zysku z programu.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Workis - 06-04-2017 14:21

@madox91,

A jakie masz aktualne AVG średnie?


pozdrawiam


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - pawlosek - 06-04-2017 15:37

Wiszą mi 2 wypłąty w Pending - jedna od 13 dni, druga od 8 dni. Ticket wysłany do supportu, sobie poczekam.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - madox91 - 06-04-2017 16:40

(06-04-2017 14:21)Workis napisał(a):  @madox91,

A jakie masz aktualne AVG średnie?


pozdrawiam

Przykładowo wczoraj 5.4 AVG. Największe w tym tygodniu 5.6 AVG. Biorąc pod uwagę koszty autopaya przy tej liczbie RR którą mam powinno się opłacać z AVG powyżej 5.2. Poniżej tej wartości to strata. Na szczęście ja mam jeszcze w dużej większości starych RR - nabywałem ich gdy zaczynałem swoja przygodę z tym buxem. To było jakieś powyżej roku temu, gdzie sporo z tych RR ma AVG w granicach 6. Teraz zauważyłem, że gdy sie ich wymienia dużo dostaję RR dużo ponizej progu opłacalności. No ale ogólne AVG jeszcze sie opłaca więc jeszcze zarabiam. Tylko tych z niskim AVG nie wiem czy będe wymieniał czy poczekam aż same wygasną, bo ciągłe recyklingi, gdzie wymieniane RR znacznej większości nie przynosza profitów mija się z celem. Po prostu sie nie opłaca.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Workis - 06-04-2017 21:30

To i tak w sumie spore AVG. U mnie sie cos konkretnie powaliło - AVG mam 5,2 obecnie od 3 tygodni, wczesniej przez 10 dni bylo 5,0, a przed tym 5,4.
Styczne i luty mialem AVG po 6,5, a pozniej sie posypalo. Nie wiem co tam admin wymysla, ale obecnie w zasadzie dokladam do interesu, wiec srednio mi sie to podoba. Ciekaw jestem co bedzie dalej. Moze kwestia pieniedzy wyplaconych do wplaconych?
Na GPTPlanet natomiast AVG mam nienajgorsze - około 5,4 ale przy malej ilosci RR gdzie autopay wychodzi 0,45 a nie 0,52.


pozdrawiam serdecznie Wink


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - pixel21 - 06-04-2017 23:21

Jeżeli chcesz wyjść na plus to czekasz na najbliższa okazję kiedy będzie przecena na przedłużanie refów na 270 dni, przedłużasz wszystkich na tyle, i potem starasz się utrzymać dzienne avg bodajże na poziomie 0,677 wzwyż i od tego momentu masz zarobek. Gdzieś w necie był program do obliczania dokładnie zysku ale jestem leniwy. Innej metody nie ma. Na dłuższą metę autopay wychodzi na minus. Sam sie w to nie bawie ale jak w przyszłosci bede miał kilk tysi wolnych to może spróbuję.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Workis - 07-04-2017 14:49

Do tej pory na autopay zarabiałem bez problemu, Przy 2000 RR AVG ktore pozwala wyjsc na zero (nie licząc kosztów konta Year Gold) to 5,2. Ja potrafilem miec po 6,5 przez pewien moment, a dlugookresowa srednia kolo 5,8 to standard - pozwala to wyjsc na czysto uwzgledniajac wszystkie koszta kolo 30$ miesiecznie.

Ogolnie wg mnie zeby wylozyc kase na przedluzenie na 365 dni to trzeba miec sporo zaufania do admina, wg mnie nie ma to sensu.
Obecnie mam wrazenie, ze admin S-C probuje ukrocic niektorym zarabianie na RR - sporo osob z Year Gold marudzi (w tym ja), marudzą nawet osoby z Diamond.
Zobaczymy czy sie to pozmienia, ale jak w obecnym momencie ja przenosze srodki na GPT, bo tutaj cos mi juz zarabianie nie idzie, ale wiadomo ze AVG mozna ustalac indywidualnei do uzytkownika nawet Wink


pozdrawiam serdecznie