Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Scalenie dwóch stron - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Scalenie dwóch stron (/Temat-Scalenie-dwoch-stron-139621)



Scalenie dwóch stron - TheAxon - 21-10-2016 20:18

Cześć. Mam kilkanaście fanpage o bardzo podobnej tematyce, każdy po 2/3tyś (niektóre większe) Postanowiłem je połączyć za pomocą facebook.com/pages/merge
Najpierw spróbowałem z całkiem różnymi nazwami, pisało że strony zostaną połączone i tyle... Jedyna rzecz jaką zauważyłem to nazwa fanpage się zmieniła ale lajki się nie sumują.
Następnie spróbowałem zmienić nazwę innego fanpage na identyczną, dane podobnie wypełniłem i sytuacja taka sama, jeśli chcę ponownie połączyć te same fanpage to wyświetla mi się komunikat "Nie można połączyć tych stron, ponieważ jest już oczekujący wniosek o połączenie strony nazwa_strony Zanim spróbujesz ponownie, zaczekaj na rozpatrzenie tego wniosku."

Ile się czeka na takie rozpatrzenie wniosku? Obecnie minęły 3 dni, ktoś już to robił? Jakieś rady, spostrzeżenia? Dzięki za wszystkie informacje Smile


RE: Scalenie dwóch stron - Sergio7 - 21-10-2016 20:21

Ja czekałem nawet 5 dni . Możesz połączyć max 3 fanpage nazwy musza być identyczne Wink

No i po zmianie nazwy musisz odczekać ,żeby ją połączyć Big Grin


RE: Scalenie dwóch stron - mateusz2045 - 21-10-2016 20:25

Fusion - HA


RE: Scalenie dwóch stron - matii1111 - 27-10-2016 19:33

Ja ostatnio złączyłem normalnie dwa fanpage, wszedłem w ustawienia i tam bylo połącz, ustawilem ktora strona ma zostać po połączeniu w momencie drugi fanpage mial nazwe taka sama jak ten pierwszy i po kilku dniach sie połączyły :>?\


RE: Scalenie dwóch stron - TheAxon - 28-10-2016 17:03

Mi nic się nie połączyło.. Obecnie minęło ok 10 dni i nadal nic. Wyświetlony został napis "Strona została połączona" i w sumie tyle, like się nie zliczyły, mam tylko 2 tak samo nazwane fanpage.


RE: Scalenie dwóch stron - antykt - 19-11-2016 22:09

u mnie to samo nazwa dwóch FB taka sama zdjęcia takie same, posty takie same ...pokazuje ,że strony zostały połączone za każdym razem gdy próbuję je scalić a są dwie oddzielne kropka w kropkę takie same ...co robić pomóżcie proszę