Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
z windy 8 na 10 problemy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: z windy 8 na 10 problemy (/Temat-z-windy-8-na-10-problemy-139619)



z windy 8 na 10 problemy - Kaspirek - 21-10-2016 19:33

Witam.
Problem polega na tym ze jak w windzie 8 gralem w lola ( league of legends) mialem z 200 fps a teraz jak jestem na 10 mam max 60 spadajacy w akcji do 20...

mam monitor VGA a nie HDMI i nie czyta mi grafiki nvidia tylko zintegrowaną .
ale ciekawe ze na windzie 8 by mi czytal normalnie ? ze tyle fpsów było.

Monitor podlaczony do laptopa przez VGA czyta zintegrowanie a jak podlacze pod hdmi to by czytal nvidie ?
wszystko wbudowane w laptopie od nowosci wiecj nie wiem jak to tam idzie w parze Big Grin
gdyby byl pc to bym rozkrecil i zobaczyl jak to sie trzyma i co jest polaczone ze soba Big Grin


RE: z windy 8 na 10 problemy - Ascoran - 21-10-2016 21:58

Zainstaluj na nowo sterownik od grafiki i będzie śmigał - nie raz wywala niektóre sterowniki przy aktualizacji do 10


RE: z windy 8 na 10 problemy - Kaspirek - 22-10-2016 14:11

ale to zrobilem i nic nie dalo . czy trzeba monitor podlaczyc do hdmi wtedy nvidia sie zalaczy ? czy powinna tez zalaczyc sie jak vga wrzuce ? mi sie wydawalo ze powinno tak smigac

[Obrazek: image.jpg]


podlaczylem hdmi tv i tak nic sie nie zmienilo . tak jakby ciagle siedzial ten intel . w lolu fps slaby a wczesniej bylo ok...


RE: z windy 8 na 10 problemy - Ascoran - 22-10-2016 14:19

prawy klik na mój komputer -> właściwości -> Menadżer urządzeń i daj screena


RE: z windy 8 na 10 problemy - Kaspirek - 22-10-2016 16:30

[Obrazek: image.jpg]

wyglada jakby dzialala nvidia ale takie fpsy male ? wczesniej 200 mialem na windzie 8


RE: z windy 8 na 10 problemy - ma_ko - 22-10-2016 16:57

A sprobuj zaktualizowac tez ten sterownik od intela, ppm na nim i daj zaktualizuj. I sprawdz tez moze w opcjach zasilania czy masz ustawiony plan maksymalna wydajność, nawet jak masz to wejdz w zaawansowane ustawienia planu i posprawdzaj czy procesor i grafike itp masz na maksa.


A jak dalej nic to włącz aplikacje Xbox i wyłącz DVR http://i.imgur.com/koMPtR9.png -> Jak nie masz konta microsoft to może nie działać, to zrób tak:

Open Registry Editor (Run > regedit)
Go to HKEY_CURRENT_USER\System\GameConfigStore
Set the value of DWORD "GameDVR_Enabled" to 0
Go to HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\
Create key "GameDVR"
Create DWORD 32bit called "AllowgameDVR" and set to 0


RE: z windy 8 na 10 problemy - Casper - 22-10-2016 17:30

https://www.youtube.com/watch?v=md0EAitMLD0

pozdro


RE: z windy 8 na 10 problemy - Kaspirek - 23-10-2016 05:34

ok jest !