Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik do programów PTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Poradnik do programów PTC (/Temat-Poradnik-do-programow-PTC-139616)



Poradnik do programów PTC - impuls54 - 21-10-2016 16:44

Witam

Jakiś czas temu stworzyłem poradnik z dokładną strategią krok po kroku jak zarobić minimum 1000$ miesięcznie na programach typu bux. Z jednego buxa jest to trudne ale np z 30stu mamy rozbudowane konto na 0.50$ dziennie z każdego programu 0.50$ x 30= 15$ x 30 programów 450$ miesięcznie. W poradniku opiszę działanie z dwóch programów. Dokładną strategie krok po kroku oraz dam linki do rejestracji do tych programów. Wystarczy że napiszecie w komentarzu chce zarabiać bądź napiszecie mi na maila [email protected] aby go otrzymać za darmo


RE: Poradnik do programów PTC - rachman - 21-10-2016 20:12

1000$ na buxach??? Po jakim czasie niby? Z iloma poleconymi? Rolleyes


RE: Poradnik do programów PTC - Gratsy - 21-10-2016 20:18

Pan chyba chce zdobyć refy xD
Nie wiem czy za oszustwo, ze tyle można zarobic na buxach jest ban, czy za zdobywanie refow za oszustwo? Może się mylę, ale chyba nawet wszystkie buxy za miesiąc tyle nie dają. No może wszystkie to tak, ale kilka?


RE: Poradnik do programów PTC - mikuss - 21-10-2016 20:18

(21-10-2016 20:12)rachman napisał(a):  1000$ na buxach??? Po jakim czasie niby?

@[rachman] Masz przecież informację w 1 poście

(21-10-2016 16:44)impuls54 napisał(a):  krok po kroku jak zarobić minimum 1000$ miesięcznie na programach typu bux.



RE: Poradnik do programów PTC - Gratsy - 21-10-2016 20:19

Pan z nikąd się pojawił, 2 lata stażu, a 7 postów. Ciekawe czemu teraz się tak zainteresował forum...


RE: Poradnik do programów PTC - rachman - 21-10-2016 21:38

Cytat:rachman Masz przecież informację w 1 poście
Chcę się dowiedzieć ilu poleconych trzeba mieć by takie kwoty kręcić na buxach.
Co do czasu - napisał owszem miesięcznie - ale pytam po jakim czasie. Przecież nie dostanę poradnika i po miesiącu nie będę miał tysiaka do wypłaty nie? Ile czasu wg niego zajmie zbieranie poleconych, rejestracja w wielu programach itd. by ten tysiak $ miesięcznie już wpadał. Widzisz odpowiedź w 1 poście na to, serio?

Odnośnie czasu widzę tylko 2 zwroty:
Cytat:Jakiś czas temu stworzyłem poradnik
i
Cytat:jak zarobić minimum 1000$ miesięcznie
Oczy mam owszem słabe ale odpowiedzi na moje pytanie który mi wytykasz nie widzę... hm zacytuj mi to, to może pomyślę o patrzałkach...

Chyba że Ty nie zaczaiłeś pytania? Pytałem po jakim czasie takie zarobki osiągnąć idzie a nie co ile takie zarobki osiąga - to określił - co miesiąc.


RE: Poradnik do programów PTC - Owl_ - 21-10-2016 22:11

(21-10-2016 16:44)impuls54 napisał(a):  Witam
Z jednego buxa jest to trudne ale np z 30stu mamy rozbudowane konto na 0.50$ dziennie z każdego programu 0.50$ x 30= 15$ x 30 programów 450$ miesięcznie.

Problem polega na tym, że trudno znaleźć 30 wypłacalnych i jednocześnie opłacalnych programów typu Bux (takich, gdzie da się coś zarobić na poleconych RR) .

Tak na oko 90 % z nowych bux'ów padnie, zanim zdążysz wyjąć całość swoich zainwestowanych pieniędzy


RE: Poradnik do programów PTC - MrocznyKILL - 27-10-2016 14:53

Zachęcam do dobicia postów i umieszczenia poradnika w odpowiednim miejscy http://zarabiam.com/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279 Jeśli czytający poradnik uznają że to co napisałeś jest naprawdę wartościowe z pewnością skorzystają z reflinków.