Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[KUPIĘ] Ludzi do grupy facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [KUPIĘ] Ludzi do grupy facebook (/Temat-KUPIE-Ludzi-do-grupy-facebook-139593)



[KUPIĘ] Ludzi do grupy facebook - masynmassino - 20-10-2016 23:11

Witam, nie mam 50 postów, żeby dać to do działu kupię, a przecież nie będę spamował forum, żeby ktoś z bardziej stałych użytkowników tego forum mógł dzięki mnie zarobić przez internet... Mam nadzieję, że powyższe zdanie brzmi sensownie i żaden moderator nie będzie się upierał, żeby za wszelką cenę przenosić to do kosza. Z góry dzięki za nie bycie służbistą.

DO RZECZY:

Kiedyś już tutaj kupiłem pamiętam od użytkownika 10000 członków grupy. Nie wiem jak on to zrobił, ale w ciągu kilku minut dodał mi do mojej grupy 10000 osób, realnych kont, z całej Polski.

Zapłaciłem wtedy za to 70 złotych. 10k to nie był limit, oferował mi nawet 100k, ale wtedy nie chciałem.

Teraz bym kupił od 40 000 do 100 000 osób. Cena do dogadania. Proszę o kontak priv tudzież e-mail [email protected] . Pozdrawiam !


RE: [KUPIĘ] Ludzi do grupy facebook - wachow - 21-10-2016 11:39

Dodam 7k za 50zł


RE: [KUPIĘ] Ludzi do grupy facebook - Robaczek12 - 21-10-2016 11:46

Nie masz kasy a chcesz kupować ? Człowieku ogarnij się . UWAŻAJCIE NA NIEGO
[Obrazek: Pol.png]


[KUPIĘ] Ludzi do grupy facebook - Hybrid1990 - 18-11-2017 23:30

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.