Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BTC Monopoly - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BTC Monopoly (/Temat-BTC-Monopoly-139591)

Strony: 1 2


BTC Monopoly - lanpan - 20-10-2016 22:48

Przyjemna giereczka, o zamysle takim aby była podobna do monopoly.

Wszystko wyglada podobnie jak w innych tego typu grach z ptakami, gnomami czy krowami.

Co godzine możemy odebrać darmowe satoshi na kupno nowego biznesu który będzie generował nam pasywne zyski.


Stronę dopiero co znalazłem, więc jak dowiem się czegoś więcej będe aktualizował 1 post.


REF: http://bpoly.com/?ref=732

CZYSTY: http://bpoly.com/

Z góy dzięki za refka Smile

______________________________________________

Kupiłem pierwszy biznes - jadłodajnię Tongue

tak to wyglada po zakupie:

[Obrazek: zaiu7wsmu83z_t.jpg]

Jak widać jest sporo opcji. Trzeba zatrudniać pracowników, managera oraz kupować napoje i jedzenie aby nasz biznes funkcjonował.

EDIT:

Poziomy zarobku na 1 biznesie to:

130s/h - jeśli mamy wykupione wszystkiego po 1

260s/h - jeśli mamy wszystkiego po 2

390s/h - jeśli mamy wszystkiego po 3

Czy opłaca się wykupywać dodatkowe sloty na pracowników, managerów , jedzenie i napoje? Sądzę, że mimo wszystko tak, bo po niedługim czasie inwestycja się zwraca. Wczoraj zrobilem upgrade jadlodajni na max i dziś już wróciłem do poziomu satoshi z wczoraj.



Giereczka jest bardzo fajnie rozbudowana i nie polega tylko na bezmyślnym klikaniu co według mnie jest sporym plusem Smile


RE: BTC Monopoly - Captain - 20-10-2016 23:27

Jak już ogarniesz bardziej grę to stwórz jakiś mini poradnik jakie działania tam robić krok po kroku aby było jak najbardziej opłacalne to i jak najwięcej zarobić i zapostuj to zarejestruje się z reffa.
Bo teraz to mi się nie chce testować. Tam pewnie sporo opcji jest i trzeba kombinować coś się opłaca a co mniej.


RE: BTC Monopoly - pamk22 - 21-10-2016 11:36

Dobrze wyczytałem, że wypłaty tylko na XAPO?


RE: BTC Monopoly - sircreed - 21-10-2016 13:39

A coś złego jest w Xapo?


RE: BTC Monopoly - axelunio - 21-10-2016 13:52

wypłaty na XAPO a do tego raz w tygodniu


RE: BTC Monopoly - lanpan - 21-10-2016 13:56

Może dzieki temu strona nie padnie w tydzien i da cos zarobic Smile

Update 1 posta odnosnie pierwszego biznesu Smile


RE: BTC Monopoly - lanpan - 21-10-2016 18:59

Dodatkowo w zakładce "Lucky case" co 20 minut możemy odebrać darmowe satoshi Smile


RE: BTC Monopoly - glob11 - 21-10-2016 20:44

co h trzeba klikac czy mozna zostawic wyl


RE: BTC Monopoly - lanpan - 21-10-2016 21:04

Po godzinie nie nalicza Ci juz satoshi. Po godinie musisz zebrac co sie zarobiło i ustawic od nowa jak chcesz dalej zarabiac.


Dzisij kupie centrum handlowe więc opisze w pierwszym poscie jak wyglada sytuacja z tym biznesem Smile


RE: BTC Monopoly - axelunio - 22-10-2016 10:51

A tak wygląda shopping mail
[Obrazek: shop.jpg]
Ktoś może robił upgrade tego? Zysk godzinowy się zmienia? Bo na chwile obecną nie opłaca się rozbudowywać tego, a skupić się na uzbieranie 4586$ na zakup Radia - kolejnego biznesu.

Profity:
Eater 3lvl - 390$/H, zysk: 198$
Shopping mail 1lvl - 78$/H, zysk: 34$

odstrasza długotrwałe ładowanie się strony :/