Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jeśli mam już trochę treści na swojej stronie, to szybciej wpozycjonuje? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Jeśli mam już trochę treści na swojej stronie, to szybciej wpozycjonuje? (/Temat-Jesli-mam-juz-troche-tresci-na-swojej-stronie-to-szybciej-wpozycjonuje-139585)



Jeśli mam już trochę treści na swojej stronie, to szybciej wpozycjonuje? - WuJeKuBa - 20-10-2016 20:15

Witam bardzo serdecznie! Jeśli mam już trochę treści na swojej stronie, to szybciej wpozycjonuje wtedy stronę pod inną frazę, niż bym pozycjonował od samego początku na tą inną frazę bez żadnych innych treści na stronie? Będę wdzięczny za odpowiedź, pozdrawiam!


RE: Jeśli mam już trochę treści na swojej stronie, to szybciej wpozycjonuje? - Mikey - 20-10-2016 20:22

Jeśli jest dobrze zoptymalizowana i tresc odpowiednia to pomoze ;3


RE: Jeśli mam już trochę treści na swojej stronie, to szybciej wpozycjonuje? - Dropsmaker - 18-12-2016 14:31

Potwierdzam, pomoże na pewno.


RE: Jeśli mam już trochę treści na swojej stronie, to szybciej wpozycjonuje? - WojciechMatula - 21-02-2017 14:20

Strony z większą ilością treści pozycjonuje się o wiele łatwiej. Testowałem to wielokrotnie.