Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wi-fi i hasła - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wi-fi i hasła (/Temat-Wi-fi-i-hasla-13956)

Strony: 1 2


Wi-fi i hasła - gumis96 - 22-09-2010 18:38

Witam,

Mam u siebie na osiedlu wiele sieci wi-fi niezabezpieczonych tyle że do żadnej z nich nie mogę się podłączyć gdyż wyskakuje błąd i w zwiażku z tym szukam programu który złamał by hasła do pozostałych sieci.

Bardzo prosze o taki program dam za niego reput.Proszę ,ponieważ niechce mi się co godzinę przepinać kabla.

Mam nadzieje,że mi pomożecie


RE: Wi-fi i hasła - Lubelak - 22-09-2010 18:43

jeśli jest nie zabezpieczona to musisz np na liveboxie kliknąć guzik powielania
u siostry w małym mieście śmiga cały czas 1-2mb
a łamanie raczej nie możliwe


RE: Wi-fi i hasła - Daminn - 22-09-2010 18:51

Żeby złamać zabezpieczenia to nie takie chop siup, że sobie ściągasz programik i już. Do tego trzeba oprócz narzędzi, mocy obliczeniowej (nie małej)


RE: Wi-fi i hasła - gumis96 - 22-09-2010 19:10

No ale jest dużo sieci niezabezpieczonych ale na windows 7 wyskakuje ze nie mozna połaćzyć


RE: Wi-fi i hasła - Zythus - 22-09-2010 19:11

Czyli najlepiej kilku komputerków, raczej nowszych Big Grin


RE: Wi-fi i hasła - DDK - 22-09-2010 19:44

Widocznie nie masz odpowiedniego połączenia albo sieci są zakodowane innym protokołem niż Ty możesz odbierać : )

Złamanie hasła ? Nie możliwe.


RE: Wi-fi i hasła - bracki19 - 22-09-2010 20:13

Złamanie hasła? Możliwe, oprócz WPA2 AES. To generalnie nie do końca wygląda tak jak przy łamaniu haseł, np. do archiwum zip, gdzie naprawdę potrzebna jest moc obliczeniowa komputera. Tu sprawdza się zasada: im większy ruch w sieci do której chcesz się dostać, tym szybciej ci się to uda(są wyjątki). Co do sieci niezabezpieczonych... Heh, tu prawdopodobnie jest szkopuł: prawdopodobnie na sprzęcie(apek, router) jest lista mac, która zezwala na podłączenie się tylko urządzeń, ktorych mac jest na liscie(w liveboxie to się robi przy konfiguracji właśnie tym przyciskiem, ale generalnie liveboxy to słaby sprzęt).
Tak w ogóle to co chcesz zrobić to się nazywa wardriving(powiedzmy, to nie zakłada łamania zabezpieczeń).
Powiem tak: jak się nie znasz, to albo najpierw pogłęb swoją wiedzę na temat sieci bezprzewodowych, albo sobie daruj. Najlepsze są sieci zabezpieczone kluczem WEP(baardzo słabe zabezpieczenie).
No i dodam, że to, że widzisz sieć, to nie oznacza, że dasz radę się do niej podłączyć. Moc nadawcza anteny, która wysyła sygnał jest większa, niż ta, którą ma laptop, więc sygnał do laptopa dociera, ale od laptopa już nie bardzo.

Cytat:ponieważ niechce mi się co godzinę przepinać kabla.
Nie bardzo to rozumiem, możesz wyjaśnić? Skąd z routera?

No i najważniejsze: łamanie zabezpieczeń sieci (także) bezprzewodowych legalne nie jest.


RE: Wi-fi i hasła - gumis96 - 23-09-2010 15:25

Nie z kompa do kompa,ponieważ na router nie mam kasy


RE: Wi-fi i hasła - bracki19 - 23-09-2010 17:27

Skąd masz net? tnz. od jakiego providera(dostawcy)?


RE: Wi-fi i hasła - MeTonaTOR - 24-09-2010 11:18

jest program WiFiKey, zlamywal hasła, zgram z "Oryginalnej" płyty WinMagazine n. 134 [Włoska Gazeta Geeks] i ci dam linka