Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grupy Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Grupy Facebook (/Temat-Grupy-Facebook-139554)



Grupy Facebook - PewienMilyPan - 20-10-2016 00:33

Witam, posiadam na facebook'u grupę która liczy ponad 7,5tyś członków.
Czy można na takiej grupie zarobić ? Oczywiście nie spamując niepotrzebnymi linkami,subSMS lub tym podobne, tylko np. PPI, publikowanie reklam,produktów lub innych osób ?


RE: Grupy Facebook - adik7276 - 20-10-2016 02:07

Domyślam się że grupa typu "sprzedam/kupie" skoro nic wiecej nie napisalem. To że jesteś adminem grupy raczej niewiele zmienia bo na wszystkich grupach jest już jeden wielki spam i syf. Też mam taką grupę i miałem przypięty post + banner w tle = gówniany ruch, gówniany efekt przez rok długie miesiące mimo że do grupy ciągle nowe osoby dochodziły.

Takie spamerskie grupy są niewiele warte. Gdyby to była grupa tematyczna typu samochody, mechanika czy nawet książki, filmy. To jest już inna bajka bo w takich grupach jest aktywność, bez żadnych reklam. Mam jedną grupe tematyczną, nikt nie udostępnia syfu, ludzie dochodzą codziennie i nawet czyścić grupy nie muszę - zajebista aktywność, dużo komentarzy i pomocnych osób. Na takich grupach łatwiej zarobić bo ludzie poważniej traktują grupę i wchodzą na nią poczytać, poszukać czegoś ciekawego. Na grupe sprzedam/kupie wchodzi się tylko udostępnić spam, albo nawet się na nią nie wchodzi tylko program spamuje. Lepiej zmienić nazwę pod jakąś konkretną tematyke, wyczyścić grupe i dalej ją rozwijać pod innym kątem. To tyle ode mnie.


RE: Grupy Facebook - jemm - 20-10-2016 09:12

(20-10-2016 00:33)PewienMilyPan napisał(a):  Witam, posiadam na facebook'u grupę która liczy ponad 7,5tyś członków.
Czy można na takiej grupie zarobić ? Oczywiście nie spamując niepotrzebnymi linkami,subSMS lub tym podobne, tylko np. PPI, publikowanie reklam,produktów lub innych osób ?

ppi to najgorsze co mozesz zrobic, jesli mowa o typowych serwisach ppi, osoba ktora to zainstaluje to nic innego nie pozostaje tylko format systemu, nie da sie z kompa normalnie korzystac.