Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Temat pracy dypomowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Temat pracy dypomowej (/Temat-Temat-pracy-dypomowej-139533)



Temat pracy dypomowej - erner - 19-10-2016 17:19

Witajcie, jestem studentem 3 roku kierunek informatyka specjalizacja grafika i technologie internetowe. Musze wymyślić temat pracy dyplomowej (może być projekt). Właściwie chce zrobić strone internetową ale nie wiem jaką... i tu potrzebuje waszej pomocy. Dajcie mi jakieś propozycje. Chciałbym zrobić coś niepowtarzalnego lub mało znanego. Nie chce prostej strony. Może jakaś aplikacja webowa? Mam na realizacje ponad rok ale temat musze znać już teraz. Dzięki wszystkim którzy wezmą udział w dyskusji Smile


RE: Temat pracy dypomowej - Ascoran - 19-10-2016 18:11

Stwórz grę przeglądarkową i po sprawie Smile


RE: Temat pracy dypomowej - rachman - 19-10-2016 19:07

Sklepy oklepane ale jakbyś opisał stronę z promocjami? To już ciekawsza bajeczka Smile Sama budowa takiego skryptu już jest pewnym wyczynem bo trzeba takowy podpiąć pod różne sieci afiliacyjne które zazwyczaj mają deczko inne API. Myślę że w dobie powstawania takich serwisów jak grzybów po deszczu byłoby to na czasie Wink