Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata dopiero co wpłaconych pieniążków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Wypłata dopiero co wpłaconych pieniążków (/Temat-Wyplata-dopiero-co-wplaconych-pieniazkow-139517)



Wypłata dopiero co wpłaconych pieniążków - Adriano42 - 19-10-2016 09:26

Jak w temacie, chodzi mi o Bet At Home. Wpłaciłem 320 zł, ale się rozmyśliłem i chcę je wypłacić na skrilla (kiedyś już nim wpłacałem koło 30 zł). Wpłacone było kodem PSC.

Po zleceniu wypłaty przyszło "Twoje zlecenie wypłaty zostało odnotowane, ale niestety w chwili obecnej nie może zostać opracowane.

Prosimy zwrócić uwagę, że wypłata będzie możliwa dopiero po dokonaniu jednokrotnego obrotu wpłaconą kwotą."

Czyli muszę jednorazowo zagrać za 320 zł? Czy muszę to 320 zł obrócić w 640? Czy może po prostu muszę zagrać za jakąś część tej kwoty np. 10 zł i wtedy będę mógł wypłacić? A czy może jednak muszę zagrać za to 320 zł, ale mogę np. 3 razy po 100 zł zagrać i raz za 20?

Sporo pytań, a nie wiem które będzie prawidłowe, może jeszcze inne? Big Grin Bardzo prosiłbym o wyjaśnienie mi, a przy okazji można powiedzieć co zrobić aby jak najmniejszym ryzykiem zagrać i wypłacić kwotę Tongue


RE: Wypłata dopiero co wpłaconych pieniążków - piotrekprorok - 19-10-2016 09:34

Przypuszczam, że potrzebny obrót x 1 za całość i nie ważne po jakim kursie ;s
Daj dziś w meczu Arsenalu over 0,5 po kursie 1,02 i wypłacisz Jerk


RE: Wypłata dopiero co wpłaconych pieniążków - Adriano42 - 19-10-2016 09:35

Właśnie planuje postawić na Arsenal podwójna szansa, wygrana Arsenalu albo remis. Kurs 1.01 Tongue

To jeśli tak jak przypuszczasz, mnie też się tak wydawało ale lepiej dopytać to trzeba postawić Tongue


RE: Wypłata dopiero co wpłaconych pieniążków - poczmail - 19-10-2016 15:11

Potrzebny jest obrót x1 wpłaconej kwoty, niezależnie od ilości postawionych zakładów. Może być 320 zakładów po 1 zł, może być jeden za całość środków. Smile


RE: Wypłata dopiero co wpłaconych pieniążków - Robaczek12 - 20-10-2016 10:18

Marci30 znowu ty idz najlepiej bedzie z tymi swoimi typami bo zaraz nie miły będę. Nienawidzę takich ludzi


RE: Wypłata dopiero co wpłaconych pieniążków - Adriano42 - 20-10-2016 10:21

Dzięki wszystkim za pomoc. Reputki podarowałem Huh Temat do zamknięcia.