Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! (/Temat-BOT-All1tool-Zarabiaj-na-buxach-automatycznie-139459)



RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - DejoL - 20-07-2018 12:16

dzieki!
jeszcze ma pytanie jedno, neobuxclix-scam? nalicza okolo 90$ za kazde odpalenie bota


RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 20-07-2018 13:51

@[DejoL]
Tak, to scam od kilku miesięcy.


[BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - agilos11 - 20-07-2018 14:08

Jak ktoś daje tak zarobić to nie zobaczysz wypłaty . (CiP-czytam i piszę. wiadomo o co chodzi Smile )

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka


RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - DejoL - 21-07-2018 09:48

(20-07-2018 13:51)xdax1 napisał(a):  @[DejoL]
Tak, to scam od kilku miesięcy.

dzieki Big Grin


RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 22-07-2018 14:11

Kolejna aktualizacja:

Dodano: Zmiany:
  • SCAMY:
    - ads4clickbtc.com: Brak nowych wypłat, moja pending
    - ferdinadz.com: Wypłata pending, selektywny wypłaty, brak odpowiedzi
    - dotbux.net: Strona nie istnieje
    - agoatnamedbux.com: Brak nowych wypłat, moja pending, na forum spam
    - oybux.com: Brak nowych wypłat, moja pending, na forum spam
    - dollarsbux.com: Fałszywa wypłata, forum mi zablokował
    - fineclix.us: Brak nowych wypłat, moja pending
    - wowbux.us: Wypłata pending, w proof jakieś dziwne wypłaty
    - uspowerbux.pw: Wypłata pending, w proof jakieś dziwne wypłaty
    - cliquo.net: Brak nowych wypłat, na forum spam, moja pending 22.06
  • Płaci:
    - ptcxpress: Płaci instant centy na PM
    - johnbux: Płaci centy na PM



    [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - agilos11 - 22-07-2018 14:14

    Dzięki xdax1hej

    Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka


    RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Grabek04 - 22-07-2018 19:21

    Idą kolejne rejestracje Tongue A co zrobić jeżeli mi na email nie przychodzi potwierdzenie weryfikacji?


    RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 23-07-2018 12:04

    @[Grabek04]
    Bardzo często mam w spamie, oczywiście najlepiej używać gmail.
    I zazwyczaj pomaga mi wysłanie emaila jeszcze raz za pomocą "Resend activation email".

    UWAGA!
    Wczoraj z ads4clickbtc akurat kiedy wywaliłem do scamów dostałem wypłatę.


    RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - freaky11 - 23-07-2018 20:33

    Dzięki!!


    RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - zarg4 - 26-07-2018 09:37

    Czy ktoś z was musiał przesłać skan dowodu osobistego do Perfect money ????