Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! (/Temat-BOT-All1tool-Zarabiaj-na-buxach-automatycznie-139459)



[BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - agilos11 - 12-07-2018 16:56

Dzięki xdax1 hej

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka


RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - chincyk - 14-07-2018 16:17

Czekam na kolejną aktualizację Wink


RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - DejoL - 16-07-2018 11:29

o co chodzi z tym "grid"? ;D


RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 16-07-2018 15:54

@[DejoL] Opis bux'ów znajdziesz tutaj.
https://lowcypieniedzy.pl/bux-zarabianie/
Cytat:Grid – Prosta gra, w której mamy podzielony obrazek na kwadraty. Po kliknięciu w jednego z nich pojawia się zwyczajna reklama gdzie po odczekaniu czasu mamy szanse na wygranie określanej kwoty, która trafi na nasze konto. Dostępna jest określona ilość szans do wykorzystania na klikanie w te kwadraty.

Żeby All1tool zaczął to klikać, trzeba strony z gridem uruchomić jeszcze raz (2-3 razy) po tym jak skończy klikać normalne reklamy. Wtedy zacznie klikać GRID (w niektórych przypadkach nie będzie klikał).

Kolejna aktualizacja:

Dodano: Zmiany:
  • SCAMY:
    - totalclix.com: Fałszywa wypłata
    - goforptc.ga: Strona przekierwouje na inny bux
    - thekingbux.net: Selektywne wypłaty
    - clixplace.net: Zerowy zarobek, brak wypłat oraz forum, brak zarobku z poleconych
  • Inne:
    - wnsbr.com: wylatuje, zbyt mały zarobek
    - earnmoneyusing.com: Nie klika reklam, wypada
  • Płaci:
    - clixbox: Dostałem wypłatę (polecam klikać ręcznie bo spory zarobek w porównaniu do innych stron)
    - wishbux: Dostałem wyplatę (Refbacku nie ma z czego, prowizja $0.61)

    Clixbox refback 200%: - Jedynie dwie osoby aktywne, więc dostają bonus! Od dzisiaj mogą pojawiać się takie bonusy.
    http://lowcypieniedzy.pl/wp-content/uploads/proof/clixboxrb-1.-2018_07_15.png

    Aktywni otrzymali refback:
    agilos11 - $0.14
    valdi107 - $0.10
    Cały znajdziecie na stronie.


    [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - agilos11 - 16-07-2018 16:20

    Dzięki xdax1hej

    Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka


    RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - DejoL - 17-07-2018 11:53

    Dzięki Big Grin poszlo z refa ;D


    RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - freaky11 - 17-07-2018 12:42

    Dzięki xdax1!
    Właśnie zleciłem wypłatę na goforptc.ga, więc dam znać czy dojdzie czy jednak scam.


    RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 19-07-2018 16:08

    Kolejna aktualizacja:

    Szybkie linki:
    -> LISTA STRON <-
    -> Poradnik do All1Tool <-
    -> Lista scam'ów <-
    -> COOKIES - Poradnik <-
    -> Bux - OPIS <-

    Dodano: Zmiany:
    • SCAMY:
      - partnersads.info: Brak nowych wypłat, na forum spam
      - adznine.com: Strona nie istnieje
    • Płaci:
      - mundovisitas: Po prowizji Paypal dostałem $0.69, refbacku nie ma z czego



      RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - agilos11 - 19-07-2018 17:16

      Dzięki Xdax1hej


      RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - chincyk - 19-07-2018 19:39

      poszło Wink