Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! (/Temat-BOT-All1tool-Zarabiaj-na-buxach-automatycznie-139459)



RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 01-07-2018 13:50

Kolejna aktualizacja:

Dodano:
Zmiany:
  • SCAMY:
    - clicksbux.xyz: Wypłata pending, na forum scam
    - reefersquadptc.club: Strona nie istnieje
    - kikobux.com: Strona nie istnieje
    - worldcupclix.com:Strona nie istnieje
    - maiketopads.com: Wypłata pending 18.06, selektywny wypłaty
  • Inne:
    - milabux - Dodaj Find Honest Member do CHEAT WORDS, jeśli tego nie zrobiłeś
    - kbsclicks: Nie działa all1tool
    - cliquo: Nie działa all1tool



    [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - agilos11 - 01-07-2018 16:28

    Dzięki xdax1 hej

    Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka


    RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 06-07-2018 16:27

    Kolejna aktualizacja:


    Dodano: Zmiany:
    • SCAMY:
      - umclix.com: Brak nowych wypłat, moja pending
      - fixedclix.com: Fałszywa wypłata
      - goldsclix.com: Fałszywa wypłata



      [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - agilos11 - 06-07-2018 17:04

      Dzięki xdax1hej

      Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka


      RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 08-07-2018 15:14

      Kolejna aktualizacja:

      Dodano: Zmiany:
      • SCAMY:
        - profitukbux.club: Wypłata pending, w proof jakieś dziwne wypłaty, na forum spam
        - lollipopclix.tk: Wypłata pending
        - ukptc.xyz: Strona nie istnieje
        - cabux.fun: Brak nowych wypłat, moja pending
      • Inne:
        - clixbox: Nie działa All1tool
      • Płaci:
        - ptchero: Dostałem wypłatę
        - cashclicks: Dostałem wypłatę

        Refback 80% ptchero i cashclicks:
        http://lowcypieniedzy.pl/wp-content/uploads/2018/07/cashclicksrb.png
        http://lowcypieniedzy.pl/wp-content/uploads/2018/07/ptcherorb.png
        cashclicks prowizja $0.32
        ptchero prowizja $1.05
        Prowizja dzielona na wszystkich DR.

        Cały refback: (nowa lista posegregowana alfabetycznie)



        RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - agilos11 - 08-07-2018 17:18

        dzięki xdax1hej


        RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Theheero - 08-07-2018 21:13

        Zamierzam wrócić do tej gry, skoro dalej ją rozwijasz to wciąż jest to warte świeczki. Za miesiąc zarabiania starczy na zakup wacików? Big Grin


        RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 09-07-2018 11:59

        Oczywiście, nawet na więcej powinno być Wink
        Aczkolwiek, może nie po miesiącu użytkowania od zera, za to później będzie dużo lepiej.

        Zawsze powtarzam, że skoro klika bot to każdy $ jest dobry.


        RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - lever - 09-07-2018 19:50

        Też zastanawiam się nad powrotem do buxów i bota, cały czas jest w tym potencjał? Miałem dniówki rzędy 5-6$, jak to teraz wygląda? (klikałem ostatnio ponad rok temu)


        RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 12-07-2018 15:48

        Nadal bardzo podobnie, oczywiście z wypłacalnością jak to zawsze - różnie jest. Jedni płacą a jedni nie, strony nowe przychodzą, stare odchodzą i tak w kółko.

        Kolejna aktualizacja:

        Dodano: Zmiany:
        • SCAMY:
          - minclix.com: Strona nie istnieje
          - evolutionbux.xyz: Strona nie istnieje
          - maoclix.com: Usunięte konto
          - gab.ag: Wypłata pending a potem ban