Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! (/Temat-BOT-All1tool-Zarabiaj-na-buxach-automatycznie-139459)



RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - SmigolMarek - 13-11-2016 12:55

Ale dopóki płaci jest ok


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - chincyk - 13-11-2016 14:50

u mnie w goclix 0,04 zarobione


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - xdax1 - 14-11-2016 15:36

Aktualizacja:

Dodano:
150. paidcollect: TEST (min. $4) - grid
151. r2clix: TEST (min. $2) - grid
152. alimclix: TEST (min. $2)
153. adamant-bux: PAY (min. $3) - grid

Zmiany:
21. lynkadoo: PAY -> SCAM
138. onclix.us: TEST -> SCAM
100. growbux: PAY -> SCAM

I żeby nie było, ostatnie parę wypłat z bux'ów które płacą:
dimondclix
lynkadoo (ten akurat już nie płaci Sad )
youcan4star
upsbux
soliditygroups
satoshiptc
fluteflowptc
dixned
balkanclix

Zapraszam!


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - Damianusix - 15-11-2016 11:26

Clickersbux -> SCAM trzeba zainwestować 5$ żeby wypłacić 2$...


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - mikuss - 15-11-2016 11:41

Tak z czystej ciekawości :
Robił ktoś podsumowanie jak na tym wychodzi ?
Tzn ile czasu "pracy" przekłada się na jakiej wysokości zarobki, ile straconego czasu na scam itd
Bo na moje oko to raczej więcej jak kilka dolców nie wyjdzie w miesiąc, aczkolwiek mogę się mylić i zostać mile zaskoczonym wysokością kwoty Smile


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - xdax1 - 15-11-2016 12:04

@Damianusix Tak, już go wywaliłem kilka aktualizacji temu Smile

Mała aktualizacja:

Aktualizacja pluginów:
153. adamant-bux

@[mikuss]
Nigdy nikt nie pisał, że na tym będzie się zarabiało kokosy.

Cytat:1. Ile na tym zarabiasz?

Zarobek oczywiście jakiś duży nie jest, nie będę kłamał jakie to "kokosy" się na tym zarabia.
Traktuje to jako dodatek, dziennie poświęcam zaledwie parę minut a zawsze parę $ wpadnie. Ile dokładnie? Niestety, nie można stwierdzić. Jak to różnie bywa, raz wypłatę się dostanie a raz nie.

A co do czasu, wielokrotnie pisałem, że tylko na początku jest trudno z dodaniem tego. Potem już jest z górki i poświecą się max 30 min na dodanie nowych i klikanie przez program.
Nie rozumiem o co Ci chodzi w tym "...ile straconego czasu na scam itd "
Jak widzisz ja robię cały czas aktualizacje więc nikt inny nie musi sprawdzać czy dany bux to scam (ale w zasadzie zachecam do pomocy) wystarczy, że sprawdzi ten temat i jeśli będzie scam to jednym przyciskiem usunie pluginy ze swojego programu.


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - mikuss - 15-11-2016 12:15

(15-11-2016 12:04)xdax1 napisał(a):  @Damianusix Tak, już go wywaliłem kilka aktualizacji temu Smile

Mała aktualizacja:

Aktualizacja pluginów:
153. adamant-bux

@[mikuss]
Nigdy nikt nie pisał, że na tym będzie się zarabiało kokosy.

Cytat:1. Ile na tym zarabiasz?

Zarobek oczywiście jakiś duży nie jest, nie będę kłamał jakie to "kokosy" się na tym zarabia.
Traktuje to jako dodatek, dziennie poświęcam zaledwie parę minut a zawsze parę $ wpadnie. Ile dokładnie? Niestety, nie można stwierdzić. Jak to różnie bywa, raz wypłatę się dostanie a raz nie.

A co do czasu, wielokrotnie pisałem, że tylko na początku jest trudno z dodaniem tego. Potem już jest z górki i poświecą się max 30 min na dodanie nowych i klikanie przez program.
Nie rozumiem o co Ci chodzi w tym "...ile straconego czasu na scam itd "
Jak widzisz ja robię cały czas aktualizacje więc nikt inny nie musi sprawdzać czy dany bux to scam (ale w zasadzie zachecam do pomocy) wystarczy, że sprawdzi ten temat i jeśli będzie scam to jednym przyciskiem usunie pluginy ze swojego programu.

Nie śledzę tematu więc zapytałem z czystej ciekawości
Jeszcze zarobki mnie interesują Tongue A o tym nie wspomniałeś


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - xdax1 - 15-11-2016 12:20

@[mikuss]
Spoko, po to jest temat żeby pytać Wink

A co do zarobków, kilka wypłat z tego msc masz wyżej (nie wszystkie razem jest $21, post z datą "Wczoraj 15:36")
A reszta...tak jak jest napisane w cytowanej wiadomości - Nie da się określić ile w msc się zarabia. W tym mogę mieć np. $20 a w innym $3.

Ale zawsze powtarzam to:
To jest dodatek, który działa automatycznie więc czemu miałbym tego nie mieć? Zawsze parę $ wpadnie.
Raczej się to opłaca, bo po ogarnięciu wszystkiego na początku potem mało czasu się poświęca.


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - mikuss - 15-11-2016 12:24

Aha oki dzieki za odp Smile
Może kiedyś z nudów coś podziałam bo w sumie wiele czasu nie zajmuje, na razie kompletuję info Smile


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - xdax1 - 15-11-2016 12:35

Jasne, oczywiście zapraszam do skorzystania Wink
Dodam, że czym szybciej tym lepiej - pierwsze wypłaty z większości bux'ów może się spodziewać dopiero po min. 1 miesiąca.


P.s Właśnie zleciłem wypłatę z nilubux i dostałem instant Wink
wypłata