Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! (/Temat-BOT-All1tool-Zarabiaj-na-buxach-automatycznie-139459)



RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 15-02-2018 11:29

Kolejna aktualizacja:

Szybkie linki:
-> lista pluginów oraz buxów + All1tool <-
-> Poradnik do multiclicker'a <-
-> Program do aktualizacji pluginów <-
-> Poradnik do All1Tool <-
-> Lista scam'ów <-

Wszystkie pluginy z tej aktualizacji znajdziesz TUTAJ lub w plugin-updater.

Dodano:
Zmiany:
  • SCAMY:
    - delumis: Wypłaty pending
    - amorta: Strona nie istnieje
    - giclix: Strona nie istnieje
    - platinumclix: Brak wypłat, moja pending, na forum spam
    - transclique: Brak nowych wypłat, moja pedning od 07.02
    - paid2clix: Brak nowych wypłat
    - fearbux: Admin cały czas kombine jak komuś nie wypłacić
  • Inne:
    - yourwayltd: Dostałem bana, wylatuje
    - kbsclicks: Wymaga cookies
  • Płaci:
    - freetimeclix: Dostałem wypłatę (refbacku nie ma z czego)



    RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - lagoona890 - 15-02-2018 23:10

    poszły refy do bitcoku,clicxsense.info,linxads,adzour ;p


    RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 18-02-2018 18:31

    Kolejna aktualizacja:

    Szybkie linki:
    -> lista pluginów oraz buxów + All1tool <-
    -> Poradnik do multiclicker'a <-
    -> Program do aktualizacji pluginów <-
    -> Poradnik do All1Tool <-
    -> Lista scam'ów <-


    Wszystkie pluginy z tej aktualizacji znajdziesz TUTAJ lub w plugin-updater.

    Dodano:
    Aktualizacja pluginów:
    Zmiany:
    • SCAMY:
      - zer0clix: Strona nie istnieje
      - ptcvalue.totalh: Strona nie istnieje
      - invest2click: Brak nowych wypłat, moja pending
      - promobux: Brak nowych wypłat, zarobek zerowy
      - fiat2bitcoin: Strona nie istnieje
      - rightnowclix: Brak wypłat, na forum spam
      - buxsor: Brak wypłat, na forum spam, admin nieaktywny, zerowy zarobek
    • Inne:
      - coinptcbitcoin: Wypłaty tylko na coinbase
      - uclixx: Wylatuje, bo nie działają programy



      RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - chincyk - 18-02-2018 18:40

      Dzieki! Big Grin


      RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Karamber - 18-02-2018 18:51

      no i za to cię kochamy więcej buxów Big Grin


      RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xOkovsky - 18-02-2018 20:45

      Od kilku dni all1tool nie działa tak jak powinienen. Wywala program. Komuś też tak wywala program (brak odpowiedzi)?


      RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 19-02-2018 10:24

      @[xOkovsky]
      Ja miałem wczoraj tak, program chodził i nagle wywalał "Program przestał działać".
      Prawdopodobnie jest to wina jakiegoś buxa, po wczorajszym usunięciu scamów dzisiaj normalnie działa.


      RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - zarg4 - 19-02-2018 12:31

      Strona:https://www.saiphptc.info/ na stronie wyświetlane jest: Połączenie nie jest bezpieczne

      Właściciel witryny http://www.saiphptc.info niepoprawnie ją skonfigurował. Program Firefox nie połączył się z nią, aby chronić użytkownika przed kradzieżą informacji.

      Jak wrócić do strony, bo program All1Tool nalicza normalnie i pokazuje, że czas na wypłatę Smile


      RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 19-02-2018 12:34

      @[zarg4]

      To jest scam od dawna.


      RE: [BOT] Multiclicker 2/All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xOkovsky - 19-02-2018 13:28

      (19-02-2018 10:24)xdax1 napisał(a):  @[xOkovsky]
      Ja miałem wczoraj tak, program chodził i nagle wywalał "Program przestał działać".
      Prawdopodobnie jest to wina jakiegoś buxa, po wczorajszym usunięciu scamów dzisiaj normalnie działa.

      Po usunięciu ptcvalue.totalh, promobux, rightnowclix działa bezproblemu.

      PS: Kilka dni temu też miałem problem, usunęłem tylko bitcoku i chodziło.