Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! (/Temat-BOT-All1tool-Zarabiaj-na-buxach-automatycznie-139459)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Demonxus - 18-09-2017 21:23

Co zrobić, żeby odbanowali? :/


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - 19kuba08 - 19-09-2017 01:05

classybux- usuniete konto
globalbux- strona nie dziala
sashabux- strona nie dziala
teambux- strona nie dziala
tutituriptc- plugin error
yoursalary- plugin error
zoomclix- bad login data (konto dziala)
clickersholiday- bad login data (konto dziala)


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 19-09-2017 12:46

@[Demonxus] Zależy jaki to bux. Nie raz idzie odblokować konto jak napiszesz do supportu, spróbuj.

@[19kuba08]
Dzięki.
Jak coś:
classybux- Też mi usunęli, ale innym nie. Napisałem już do supportu.
sashabux- Wyłącz antywirus, bo blokuje, mam to samo.
teambux- Od jakiegoś czasu jest jako SCAM.
yoursalary- U mnie normalnie, uruchom parę razy może zaskoczy.
zoomclix- Tak samo działa, masz dodany bux z nową wersją plugina 2.0.0?
clickersholiday- Ja tu mam bana, plugin najnowszy 2.0.0.

Kolejna aktualizacja:
Plugin updater:
http://www.mediafire.com/file/n08054a7t7ujjm0/plugin-updater.rar (pobierze pluginy i wrzuci do sites, usunie scamy oraz stare pluginy (z ostatnich paru aktualizacji))
Program wrzucać do folderu z multiclickerem.
Pamiętaj, żeby wcześniej wyłączyć mutliclicker, jeśli jest włączony.


Dodano:
Aktualizacja pluginów:
    • Multiclickers:
      - tutituriptc Plugin

    Zmiany:
    • SCAMY:
      - goodadz: Brak wypłat, forum puste
      - globalbux: Strona nie istnieje



      RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - 19kuba08 - 19-09-2017 19:17

      sashabux, yoursalary, zoomclix- już naprawiłem

      clickersholiday- mam 2.0.0

      z tych nowych rzeczy to:
      tutituriptc- nadal wyskakuje plugin error
      satoshi45- bad login data (konto działa)
      adsmbtc- bad login data (konto działa)

      @edit
      ptcclikz- w payment proofs napisane, ze mi wyplacili jednak nie mam pieniedzy na paypalu. Napisalem do supportu ale brak odpowiedzi od 2 dni


      RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - agilos11 - 19-09-2017 20:00

      Clickersholiday - mam też błąd. Niestety nie ma nowego plugina. Klikam prawie ręcznie

      Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka


      RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Demonxus - 19-09-2017 20:05

      Chodzi o to, żeby mnie odbanowali na clickers.info :/


      RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Skibru - 19-09-2017 21:53

      Witam, przy próbie zalogowania się do CashTravel, tak jakby nic się nie dzieje. Strona się odświeża bez żadnego powiadomienia.


      RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 20-09-2017 12:05

      (19-09-2017 19:17)19kuba08 napisał(a):  sashabux, yoursalary, zoomclix- już naprawiłem

      clickersholiday- mam 2.0.0

      z tych nowych rzeczy to:
      tutituriptc- nadal wyskakuje plugin error
      satoshi45- bad login data (konto działa)
      adsmbtc- bad login data (konto działa)

      @edit
      ptcclikz- w payment proofs napisane, ze mi wyplacili jednak nie mam pieniedzy na paypalu. Napisalem do supportu ale brak odpowiedzi od 2 dni
      @[19kuba08]

      tutituriptc- nadal wyskakuje plugin error
      satoshi45- bad login data (konto działa)
      adsmbtc- bad login data (konto działa)

      To samo, masakra z tym tutituriptc :/ nowe aktualizacje cały czas potrzeba

      ptcclikz - Uu, dziwne. Wypłaty nowe cały czas lecą :/ A spróbuj napisać na forum, zobaczymy czy usuną post.



      (19-09-2017 20:05)Demonxus napisał(a):  Chodzi o to, żeby mnie odbanowali na clickers.info :/
      @[Demonxus]
      To musisz napisać na [email protected].
      Napisz tam swój nick i prośbę o odblokowanie konta.

      @[Skibru]
      U mnie strona działa normalnie, ale niestety ja mam tam bana od dawna i nie mogę sprawdzić jak po zalogowaniu.


      RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Skibru - 20-09-2017 13:24

      Czy przy banie wyskoczyłoby jakieś powiadomienie ?


      RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 20-09-2017 13:42

      @[Skibru]
      Tak, chociaż kiedyś dostałem tutaj bana bo źle promowałem PTP i wtedy nie miałem żadnej informacji a tylko biały ekran po zalogowaniu.