Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! (/Temat-BOT-All1tool-Zarabiaj-na-buxach-automatycznie-139459)



RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - SmigolMarek - 08-11-2016 19:36

Dobra dzięki za info, ale jak widzę ile zajmuje te rejestrowanie się to się już na początku lekko zniechęcam. Mam nadzieję że chociaż będą jakieś grosze z tego Smile


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - xdax1 - 09-11-2016 12:59

Rejestracja trwa błyskawicznie, z auto-uzupełnianiem nick'a i email'a przez przeglądarka. Ogólnie polecam dodawać po 10 dziennie i zleci.

Aktualizacja:

Dodano:
139. averygpt: TEST (min. $5) - grid
140. facebox: TEST (min. $5.20)
141. topstarclick: TEST (min. $2)
142. someclicks: TEST (min. $2)
143. hqclix: TEST (min. $3) - grid

Aktualizacja pluginów:
132. luxpaid
133. ptcrevenue

Zmiany:
118. r2bux: PAY
121. clikedin: SCAM
137. soliditygroups: PAY

Od dzisiaj każdy kto zarejestruje się w bux'ach "TEST" i taka strona mi wypłaci, oferuje jednorazowy refback 80%!
Więcej osób = szybciej wypłata/sprawdzeniu czy wypłaci = szybki refback

Zapraszam!


Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - Maniero - 09-11-2016 15:26

Spam spamem, codziennie nowe pluginy, ale czy ktoś już w ogóle cos wypłacił?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - chincyk - 09-11-2016 15:32

Ja w testowych rejestruję się na bieżąco Wink Żeby zarejestrować się we wszystkich to co jakiś czas wchodzę w 10-15 serwisów, szybko idzie Smile


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - xdax1 - 09-11-2016 16:00

@[Maniero]
Ja wypłacam z różnych i informuje tutaj w postach...
Mój temat jest niecały msc, jeśli rozumiesz na czym bux polega to wiesz, że w mniej niż msc trudno wypłacić (chyba, że niskie minimum).
Z bux'ów się wypłaca gdzieś po 1-3 msc po rejestracji (zazwyczaj od 1,5msc do 2).


Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - Maniero - 09-11-2016 16:48

Wiem jak działają buxy i to mnke martwi. Niby 10 Nin dziennie, niby to bot i maasa buxow, a ostatecznie wyjdzie, Żr po miesiacu wpłynie na nasze konto 1$ przy dobrych wiatrach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - xdax1 - 09-11-2016 16:54

Pamiętaj, że to traktuje się jako dodatek. Po dodaniu i ogarnięciu wszystkiego już potem mało czasu się na to poświęca a zawsze jakieś dodatkowe $ wpadną.

Po za tym przesadzasz z tym $1 na msc.


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - xdax1 - 10-11-2016 11:55

Aktualizacja:

Dodano:
144. egbtcbux: TEST (min. $0.13) - na razie strona mi nie działa
145. coiads: TEST (min. $1)

Zmiany:
98. Myearnsource : TEST na SCAM
20. Lazybux: PAY na SCAM
36. Advertiseormake: PAY na TEST (problemy z wypłatami)
103.  Clickersbux: PAY na WYPADA (inwestycyjny)


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - SmigolMarek - 11-11-2016 09:59

Zarejestrowałem się na ponad 100 buxach klucze dostałem, program działa Big Grin Polecam xdaxa Smile


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - Fejmster - 11-11-2016 10:37

Ile dziennie da się wyciągnąć Wink ?