Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! (/Temat-BOT-All1tool-Zarabiaj-na-buxach-automatycznie-139459)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 15-08-2017 20:53

No właśnie nie, jest od razu done. Plugin nie działa :/
Mam nadzieję, że aktualizacje zrobią szybko, chociaż tak jest już od paru dni.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 16-08-2017 10:53

Uwaga!
W clikcoin są od paru dni są bany za plugin. Jeśli nie chcesz tam bana to nie uruchamiaj pluginu, a jeśli już dostałeś to wystarczy napisać do admina, że kliknąłeś w cheat reklamę prze z przypadek i odblokuje.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - damianspory - 17-08-2017 13:29

po polsku mu napisać ?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 17-08-2017 13:37

Nie no gdzie, po ang trzeba.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - damianspory - 17-08-2017 13:47

napisałem po polsku i wkleiłem do translatora google będzię ?

Hello I accidentally clicked on cheat ad and blocked my account. Please unlock my account


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 17-08-2017 13:48

Pewnie Wink


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - damianspory - 17-08-2017 16:03

clix4btc - plugin error a wam klika ?
sitecoin - podobna sytuacja
buxwhell - conention error


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 17-08-2017 18:38

Clix4btc nie działa już jakiś czas a tamte działały mi normalnie rano, nie wiem jak teraz.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 18-08-2017 12:40

Sitecoin - Też miałem plugin error, antywirus blokował. Tak czy siak, to prawdopodobnie scam, ale dam mu jeszcze chwile.

Kolejna aktualizacja:

Dodano:
  • Pod lupą:
    • Multiclickers:
      - clixtify: min. $0.01
      - buxgrip: min. $2
      - raiseclix: min. $2 - grid



    RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - chincyk - 19-08-2017 09:44

    czy i u Was ten najnowszy MC tak muli?