Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! (/Temat-BOT-All1tool-Zarabiaj-na-buxach-automatycznie-139459)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 15-08-2017 12:13

(15-08-2017 10:43)Herth69 napisał(a):  Mam problem,plik ClickersSolver_0.9_beta nie otwiera się,wcześniej nie miałem tego problemu, wczoraj coś sie zwaliło.Miał ktoś podobny problem?


Pewnie podmieniłeś nową wersję ze starą? Ściągnij jeszcze raz sam solver (jest w linku z programem) i odpal z oddzielnego folderu (nie wrzucaj do programu, nie musi być)


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Herth69 - 15-08-2017 13:47

(15-08-2017 12:13)xdax1 napisał(a):  
(15-08-2017 10:43)Herth69 napisał(a):  Mam problem,plik ClickersSolver_0.9_beta nie otwiera się,wcześniej nie miałem tego problemu, wczoraj coś sie zwaliło.Miał ktoś podobny problem?


Pewnie podmieniłeś nową wersję ze starą? Ściągnij jeszcze raz sam solver (jest w linku z programem) i odpal z oddzielnego folderu (nie wrzucaj do programu, nie musi być)

Nic się nie dzieje,nie pojawiają się błędy,po prostu po kliknięciu nic nie wyskakuje.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Shejker - 15-08-2017 15:51

Korzystaj z wersji 0.8, mam tak samo.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 15-08-2017 15:58

Tak się właśnie dzieje jak się wgra nową wersję na starą. No ale skoro to zrobiłeś i dalej nic...dziwne.

Spróbuj:
- Sprawdź czy w menedżerze zadań włączona jest java (procesy). Jeśli tak to zakończ i uruchom jeszcze raz solver
- Java najnowsza? Najlepiej usuń i zainstaluj jeszcze raz
- Czasem wystarczy po prostu wyłączyć komputer i włączyć jeszcze raz...(tak wiem jak to brzmi "panie a wyłączał pan i włączał?" - ale trzeba próbować wszystkiego)
- Uruchom runSolver.bat i zobacz co się stanie


Na razie tyle, jak dalej nic to będziemy kombinować dalej.
Ew. możesz używać wersje 0.0.8, prawdopodobnie będzie działać normalnie ale nie do wszystkich stron (np. adbtc)

P.s Jakie macie windowsy? Dodatkowo np. antywirus może Wam blokować


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Herth69 - 15-08-2017 16:36

(15-08-2017 15:58)xdax1 napisał(a):  Tak się właśnie dzieje jak się wgra nową wersję na starą. No ale skoro to zrobiłeś i dalej nic...dziwne.

Spróbuj:
- Sprawdź czy w menedżerze zadań włączona jest java (procesy). Jeśli tak to zakończ i uruchom jeszcze raz solver
- Java najnowsza? Najlepiej usuń i zainstaluj jeszcze raz
- Czasem wystarczy po prostu wyłączyć komputer i włączyć jeszcze raz...(tak wiem jak to brzmi "panie a wyłączał pan i włączał?" - ale trzeba próbować wszystkiego)
- Uruchom runSolver.bat i zobacz co się stanie


Na razie tyle, jak dalej nic to będziemy kombinować dalej.
Ew. możesz używać wersje 0.0.8, prawdopodobnie będzie działać normalnie ale nie do wszystkich stron (np. adbtc)

P.s Jakie macie windowsy? Dodatkowo np. antywirus może Wam blokować

Wersja 0.0.8 otwiera mi się normalnie ale mam za to błąd There is problem with driver/binary path ,please verify


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 15-08-2017 16:52

Ten błąd zawsze wynika w 100% od złych ścieżek.
Zobacz czy masz na pewno poprawne do chrome.exe oraz do chromedriver.exe


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Herth69 - 15-08-2017 17:13

(15-08-2017 16:52)xdax1 napisał(a):  Ten błąd zawsze wynika w 100% od złych ścieżek.
Zobacz czy masz na pewno poprawne do chrome.exe oraz do chromedriver.exe

W wersji 0.0.9 była opcja auto detect,skąd mam skopiować ścieżkę do chromedriver.exe


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 15-08-2017 18:34

Powinieneś mieć w folderze z programem.
Jeśli nie, to pobierz i wrzuć do programu a potem daj do tego pełną ścieżkę.
http://www35.zippyshare.com/v/9HJtVV9N/file.html

Kolejna aktualizacja:

Dodano:
  • Pod lupą:
    • Multiclickers:
      - pure-bux: min. 5€ grid
      - balkanmedia: min. $0.50 grid
      - globalbux: min. $0.05 (reaktywacja)
      - macheclick: min. $2
      - adzrevshare: min. $5
      - heroesbux: min. $5 grid

    Zmiany:
    • SCAMY:
      - dzc919:Strona nie istnieje
      - jibux: Strona nie istnieje
      - buxxme: Brak wypłata, moja pending
      - todaybux: Moja wypłat pending od 12 sierpnia, usunięte forum
      - tbc4bitcoin: Brak wypłat, moja wypłata pending
    • Płaci:
      - Hdbux: Dostałem wypłatę (refbacku nie ma z czego)
      - Meryclix: Dostałem wypłatę (refbacku nie ma z czego)
    • Strony wywalone z innych powodów:
      - clickersholiday: Ban za plugin



      RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Herth69 - 15-08-2017 18:46

      Działa,poszedł rep,dzięki.


      RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - damianspory - 15-08-2017 20:52

      panowie klika wam program we wszystkie możliwe opcje na adbtc.top ?
      -surd ads
      -autosurfing
      -surfing in active window ? bo mi tylko w autosurfing klika i wyskakuje Done Wink