Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! (/Temat-BOT-All1tool-Zarabiaj-na-buxach-automatycznie-139459)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 02-06-2017 06:46

To samo, ale nie po zleceniu wypłaty..
Ban w uniclique i cliquesteria po odpaleniu plugina :/
A u znajomego normalnie klika.

Damianusix logowałeś się normalnie z przeglądarki 1 raz dziennie?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Damianusix - 02-06-2017 08:40

Prawie codziennie.
Niestety mają wyłączony support ticket bez zalogowania... tak to może by się coś próbowało pościemniać Big Grin


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 02-06-2017 10:39

Ja podobnie, ale właśnie ostatnio kiedy dostałem bana to wszedłem z przeglądarki, ale byłem już zalogowany. Może gdybym się wylogował i zalogował to tego bana bym nie dostał...


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Sebix1929 - 02-06-2017 12:52

ja na cliquesteria, uniclique i cliquebook ban za plugin Sad


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Damianusix - 02-06-2017 14:12

Myśle że można je juz dać do SCAM - ze względu na wysoką wykrywalność autoclickera :/


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 02-06-2017 14:27

Poleci do "strony wywalony z innych powodów", bo scamem to nie jest.
Zastanawiam się też na dodanie sekcji "strony gdzie warto klikać ręcznie", no i byłyby właśnie te strony płacące, ale gdzie wykrywają program. Oferowałbym z nich refback 100%.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Damianusix - 02-06-2017 14:41

Łoo panie, chyba bym umarł jak miałbym wyklikać tyle reklam do wypłaty Big Grin


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 02-06-2017 15:12

Co racja to racja, ja klikam w paru stronach, no ale w których mam RR i szkoda byłoby tam bana wyłapać Wink
Klikam np. 5 stron na raz i leci.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 04-06-2017 09:25

W tutituriptc na razie nie działa plugin, ale jest tam spory zarobek dzienny więc polecam klikać największe reklamy ręcznie póki nie ma aktualizacji.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 05-06-2017 12:48

Kolejna aktualizacja:

Od dzisiaj linki będą dodawane bez adfly, stare zostaną ale postaram się powoli je zamieniać.

Dodano:
  • Pod lupą:
    • Multiclickers:
      - advisorsadz: min. $4
      - euro-bux: min. 5€ - grid (€0.40 na PB, starczy na 2RR)
      - earningservice: min. $0.10 - grid
      - securebux: min. $2
      - tosads: min. $4 - grid
      - babylonptc: min. 2€

    Aktualizacja pluginów:
      • Multiclickers:
        - tutituriptc

      Zmiany:
      • SCAMY:
        - coffeeassets: Fałszywe wypłaty
        - sanclix: Brak wypłat
      • Strony wywalone z innych powodów:
        - cliquebook: Ban za plugin
        - uniclique: Ban za plugin
        - cliquesteria: Ban za plugin