Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! (/Temat-BOT-All1tool-Zarabiaj-na-buxach-automatycznie-139459)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - bobpixel - 21-05-2017 15:25

Wyslalem PW Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 22-05-2017 14:42

Kolejna aktualizacja:

Dodano:
  • Pod lupą:
    • Multiclickers:
      - leveclick: min. R$2 - grid
    • Płaci:
      • Multiclickers:
        - dzc919: min. $0.02
    Zmiany:
    • SCAMY:
      - amazingclixshare: Fałszywe wypłaty
      - my101ads: Inwestycyjny (za dużo ryzyko)
      - atmclix: Strona nie istnieje
      - clickmoneybox: Strona nie istnieje
      - clixsensation: Strona nie istnieje
      - daclix: Fałszywe wypłaty
      - luxurybux: Spam na forum, moja wypłata pending
      - ratebuk: Strona nie istnieje
      - questgpt: Strona nie istnieje
      - clicksmyway: Problem z logowaniem od długiego czasu
      - hqcli: Moja wypłata pending od 9 kwietnia




    RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - bobpixel - 22-05-2017 17:11

    Mam pytanie ogolem czym sie rozni clikers od multiclikers >?


    RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 22-05-2017 17:56

    To po prostu 2 inne strony z pluginami, clickers to pluginy .csite a mutli .site.


    RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 27-05-2017 11:46

    Kolejna aktualizacja:

    Dodano:
    • Pod lupą:
      • Multiclickers:
        - autostop4clix: min. $2
        - ref2pay: min. $5
        - cliqueclicks: min. $2
        - earnhoop: min. $1
        - tiktigo: min. $2 - grid
      • Clickers:
        - clixuniverse: min. $2 - grid
    • Płaci:
      • Multiclickers:
        - amortar: Dostałem wypłatę po długim czasie, wraca z scam'ów do płaci


    Zmiany:
    • SCAMY:
      - newprofessionalbux: Fałszywe wypłaty
      - anbux: Strona nie istnieje/problemy
      - grandadverts: Usunięte konto
      - ionclix: Strona nie istnieje
      - jezoro: Strona nie istnieje
      - veneclix: Strona nie istnieje
      - clix2reach: Strona nie istnieje
      - ptc.webinfocity: Admin zamyka stronę
      - prostarbux: Brak nowych wypłat



      RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - VayzeR - 29-05-2017 20:46

      Hmm, temat ciekawy, ale z racji mojego stazu malo co rozumiem wiec mam dwa pytania.
      -Ile mozna zarobic MINIMALNIE na x czasu
      -Czy mozna tego bota postawic 24/7 na serverze (oczywiscie robilbym te captche).


      RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - patrolpxd - 29-05-2017 21:31

      @up
      Minimalny próg zarobku jest taki jak wypłata z danego Buxa Smile Ja mając bota od jakichś 8dni na 3 serwisach mam po 0.60$ a na innych 0.10-0.6$ więc wszystko zależy od Buxa...
      A co do stawiania tego na serwerze wirtualnym to chyba można tylko nie ma na tyle reklam chyba żeby to stało 24/7 taka jest moja opinia Smile
      Pozdrawiam :}


      RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 30-05-2017 07:10

      Dokładnie, wszystko zależy od buxa. Pierwszy poważniejsze wypłaty (nie licząc drobnych) zazwyczaj dostaniesz po 1-2 msc działanie programu a potem regularnie coś wpadnie.

      Nie ma najmniejszego sensu ustawiać programu na 24/h, bo go odpalasz na 10-20 min, klika wszystko i kończy.


      RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - bobpixel - 30-05-2017 15:49

      Poszedl kolejny priv Smile


      RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - bobpixel - 30-05-2017 17:22

      Juz wszystko dziala Tongue