Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! (/Temat-BOT-All1tool-Zarabiaj-na-buxach-automatycznie-139459)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 16-05-2017 16:47

Pamięta ktoś taki dodatki do przeglądarki? Dodawało się tam bux'y i coś tam pokazywało itd. Taki "pomocnik"
Zapomniałem nazwy...


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - nik5pl - 16-05-2017 21:47

(16-05-2017 16:47)xdax1 napisał(a):  Pamięta ktoś taki dodatki do przeglądarki? Dodawało się tam bux'y i coś tam pokazywało itd. Taki "pomocnik"
Zapomniałem nazwy...

Buxenger.


Wysłałem wczoraj prośbę o klucze, ale ich nie otrzymałem. Ale to nic. Wysłałem ponownie z nową aktualizacją.

anbux - nie działa
veneclix - stoi na darmowym hostingu

clixten - wypłata pending od 2017-04-19 i anulowali mi ją już 3 razy


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 17-05-2017 07:10

Dzięki!

Napisz do nich wiadomość, ja dostawałem bez problemu.
tutituriptc też stoi na darmowym a wypłatę dostałem bardzo szybko, także to nic nie wyjaśnia Wink


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - agilos11 - 17-05-2017 07:31

Veneclix- chodzi pewnie o to że wczoraj wyświetlają się strona hostingu zamiast busa. Ja też nie dałem rady się zarejestrować. Zobaczymy co dzisiaj.

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 17-05-2017 10:43

U mnie strona działa normalnie.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - agilos11 - 17-05-2017 11:21

Dzisiaj widzę że działa. Wczoraj po południu były kłopoty ale z anbux dalej mam czystą białą stronę. Jak dasz radę sprawdź czy u ciebie też tak jest .

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 17-05-2017 12:59

Tak, anbux widzę też mi nie działa. Zobaczymy czy wróci.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - agilos11 - 17-05-2017 13:01

Dzięki

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 17-05-2017 13:08

Ogólnie widzę, że sporo stron mi dzisiaj nie działa. 2 dni temu w takim np. clickmoneybox dostałem wypłatę a dzisiaj nie działa, tak jak parę innych stron.

I jak coś, w stonebux dostałem bana po zleceniu wypłaty, za pewne plugin.
Więc kto chce to proponuje klikać ręcznie.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 18-05-2017 15:25

Kolejna aktualizacji:

Dodano:
  • Pod lupą:
    • Multiclickers:
      - luxbux: min. $2
      - udayclix: min. $2 - grid
      - kalanjj: min. $2 - grid

    Aktualizacja pluginów:
      • Clickers:
        - teambux
      • Multiclickers:
        - wishbux
        - my101ads

      Zmiany:
      • SCAMY:
        - adsnor: Brak nowych wypłat, moja też pending
        - stonebux: Konto zbanowane za niby fake DR
      • Płaci:
        - investeptc: Wypłaty instant na payeer (refback nie ma z czego)