Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! (/Temat-BOT-All1tool-Zarabiaj-na-buxach-automatycznie-139459)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - agilos11 - 31-03-2017 16:37

Scamy:chodzi chyba o matclick
A my101ads kiedyś był to scam - powrót?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 31-03-2017 17:00

Hmm, teraz to ja nie mam pojęcia matclick czy matclix, bo były takie obydwa i oba nie działają. A skoro nie działają to zostawię jak jest.

EDIT:
Chociaż matclick od czasu do czasu mi działa.

my101ads - Tak, zobaczymy tym razem. Startuje całkowicie od nowa i wygląda ładnie.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - nik5pl - 31-03-2017 21:03

Wracam po przerwie.
Jeśli chodzi o dimondclix, planetclix.
Będę mógł wypłacić jeszcze kilka wypłat za klika dni, ale utwierdzam się w przekonaniu, że tylko pierwsza wypłata na PM jest instant. Wszystkie kolejne dalej mam pending. /EDIT: raz płaci, raz nie.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 01-04-2017 07:55

A czytałeś moją ostatnią wiadomość dotyczącą dimond/planet? Jeszcze testuje to i dam znać.

Trudno określić go jako scam. Bo w zasadzie wypłaty są, tak jak ostatnia moja czy użytkownika Shejker...


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Boniunio - 01-04-2017 17:20

Wiecie co może być przyczyną braku możliwości uruchomienia pliku Clikers.infoSolver0.8.jar? Wczoraj wszystko działało a dziś nagle nie mogę uruchomić. Jakieś pomysły rady?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - nik5pl - 01-04-2017 17:33

(01-04-2017 17:20)Boniunio napisał(a):  Wiecie co może być przyczyną braku możliwości uruchomienia pliku Clikers.infoSolver0.8.jar? Wczoraj wszystko działało a dziś nagle nie mogę uruchomić. Jakieś pomysły rady?

Wywaliło serwery clickers.info


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Boniunio - 01-04-2017 17:50

(01-04-2017 17:33)nik5pl napisał(a):  
(01-04-2017 17:20)Boniunio napisał(a):  Wiecie co może być przyczyną braku możliwości uruchomienia pliku Clikers.infoSolver0.8.jar? Wczoraj wszystko działało a dziś nagle nie mogę uruchomić. Jakieś pomysły rady?

Wywaliło serwery clickers.info

Tzn że problem nie leży po mojej stronie tylko po stronie Clikers.info?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Zawik - 01-04-2017 18:00

Cytat:Tzn że problem nie leży po mojej stronie tylko po stronie Clikers.info?
Tak.
Jednak zdarzają się momenty, kiedy serwery działają.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Damianusix - 01-04-2017 19:20

ClixUnion płaci Smile

[Obrazek: 1pay.png]


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 03-04-2017 12:40

Płaci cały czas ładnie.
Też własnie parę dni temu dostałem Wink

P.s Na planet zleciłem równo $2.5000 i dostałem instant

Kolejna aktualizacja:

Dodano:
  • Pod lupą:
    • Multiclickers:
      - kingadz: min. $5 - grid
      - galaxyclix: min. $2
      - superadsptc: min. $2 - grid
  • Płaci:
    - dcbux: min. $0.01 - Admin scammer, wypłacać od razu centy, a jak zwiększy się minimum to wywalić.

    Zmiany:
    • SCAMY:
      - adzverts: Strona nie istnieje
      - neoador: Brak wypłat, na forum spam
      - earn-clicks: Usunięte forum, moja wypłata pending
      - clixpal: Spam na forum, brak nowych wypłat