Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! (/Temat-BOT-All1tool-Zarabiaj-na-buxach-automatycznie-139459)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 15-03-2017 19:54

Jaki windows i ile bit?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - filipekftw - 15-03-2017 19:57

win 7, 64 bit

a dobra już zauważyłem, że dla 64 bit jest inny link do pobrania xD zaraz sprawdzę i dam znać czy działa

ok, wszystko działa, sorry za zamieszanie Big Grin


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Deco97 - 16-03-2017 17:24

Topstarclick 3 dni wypłata wisiała i dziś już strona nie działa także kolejny scam


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - nik5pl - 16-03-2017 18:13

Ja z topstarclick mam wyłacone 4$, strona nie działa od dzisiaj, więc poczekajmy.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 16-03-2017 19:58

Zawsze daję parę dni na powrót Wink

Z vebux.net można darmowe 5 refów zyskać:
We apologize for the inconvenience,vebux.net was down 2 hours for improvements.You can login now , for this all members receive 5 referrals all you need is to claim from supoort ticket

Po za tym dostajemy $5 na PB i możemy za to kupić też RR Wink


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 17-03-2017 13:57

UWAGA! WAŻNE!

Używaj minimum 2 różnych haseł! Jedno do stron "lepszych" typu grandbux itd. (te które mają dobre zabezpieczenia) A inne hasło do stron gorszej kategorii.

I CAŁKIEM INNE HASŁO NA EMAIL!

Parę miesięcy temu ktoś włamał mi się do paru bux'ów, pozmieniał hasła itd. Na szczęście udało mi się odzyskać. Kolejnym razem ktoś włamał mi się na email!

A dzisiaj ktoś wszedł na moje konto w heedyou i zlecił wypłatę! Mimo dobrych i nowych haseł, na szczęście support szybko pomógł.
Niestety nowe strony z słabymi zabezpieczeniami często są atakowane przez hakerów i wyciekają hasła. Dlaczego ważne jest, żeby nie mieć takie same we wszystkich stronach. Hasło musi być mocne.

Często jest tak, że osoba która się włamała NIC NIE ZMIENIA. Tylko czeka aż nazbiera się $ i dopiero wtedy. Warto od czasu do czasu wchodzi w "Login History" na stronach i sprawdzać jakie były wejścia IP.

NIE OLEWAJ TEGO! TWOJE KONTA NIE SĄ BEZPIECZNE!


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - asicqa - 17-03-2017 18:21

chciałabym coś zarobić.. pomożesz.?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 17-03-2017 19:33

Przeczytaj temat, poradnik, tam wszystko jest...


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 18-03-2017 12:20

Kolejna aktualizacja:


Dodano:
  • Pod lupą:
    • Multiclickers:
      - teambux: min. $2 grid
      - revenuebux: min. $3
      - gobux: min. $2
      - usdbux: min. $2 grid
      - clixsonic: min. $5
      - ptc-exchange: min. ?
      - revertz: min. $3

    Zmiany:
    • SCAMY:
      - rcabux: Brak wypłat, admin nieaktywny
      - evoptc: Konto zostało zbanowane
      - galaxybux: Nie płaci
      - getref: Fałszywe wypłaty
      - nonobux: Admin oszust, wypłaca tylko parę centów
      - gptshack: Strona nie istnieje
      - clicksbux: Spam na forum, brak nowych wypłat



      RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - nik5pl - 19-03-2017 00:06

      W ptc-exchange i bestptc
      Jest zapis w regulaminie, że ich strona służy tylko do promocji swoich stron i nie ma wypłat.