Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! (/Temat-BOT-All1tool-Zarabiaj-na-buxach-automatycznie-139459)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - SmigolMarek - 08-01-2017 09:21

U mnie też grandbux przelało pieniądze na Purchase balance


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 08-01-2017 13:15

@SmigolMarek
Musisz wyłączyć opcje "Autoprofit", która jest w "General Stats".

Kolejna aktualizacja:

Dodano:
241. manbux: TEST (min. $5) - grid
242. fastincomeclix: TEST (min. $3) - grid
243. cliquebux: TEST (min. $4) - grid
244. cresbux; TEST (min. $4) - grid
245. rosabux: TEST (min. $3)

Zmiany:
178. earnandearn: Zmieniono plugin z clickers na muticlickers (trzeba pobrać nowy plugin i nowy klucz)
127. ironbux: TEST -> SCAM (strona nie istnieje)
146. adspu: PAY -> SCAM (nie płaci, moja wypłata wisi od 7 dni, selektywne wypłaty)
216. randombux: TEST -> SCAM (nieaktywny admin, nie da się zlecić wypłat, od wielu dni problem nie naprawiony, nie odpisuje na forum)


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Tengo - 08-01-2017 15:06

Cześć wam, mam pytanie ,jeżeli chciałbym zacząć "buxować", to aby wypłacać zarobek, jakie konto jest mi potrzebne i jak je zdobyć?
Z góry dziękuje za odpowiedź i miłego dnia Wink


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 08-01-2017 17:25

Cześć, żeby zacząć wypłacać potrzebujesz zazwyczaj takie konta jak:
- Paypal (głównie)
- Perfectmoney/Payza/bitcoins

I jeśli chcesz wypłacić to na "realne pieniądze" to konto bankowe musisz połączyć z paypal i wtedy możesz przelewać na bank.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Damianusix - 08-01-2017 17:57

Spoko, dobrze teraz to wiedzieć z tym grandbux... Na hu** poszło tyle klikania 4$ do wyje****. Wiedzialeś o tym wcześniej xdax1?

Napisałem im emaila jak nie oddadzą mi kasy na zwykle balance kończe współpracę z nimi Sad


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 08-01-2017 18:17

Tak i nie. Myślałem, że to domyślnie jest wyłączone. Nikt nigdy nie pisał, że mu przeszło a to przechodzi co miesiąc.
Ja mam to włączone, przez jakiś czas zebrałem dzięki temu $19 (to daje 20% bonusu), wynająłem RR, odpaliłem autopay, wyłączyłem tą funkcje przenoszenia i w tydzień zebrali $5 do wypłaty. Instant na paypal.
Wiec jeśli ktoś chce może także to zostawić i zbierać by potem zarabiać więcej.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Damianusix - 08-01-2017 18:40

Na szczęscie cofneli mi to Smile Ufff


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 08-01-2017 18:53

Napisałeś do supportu?
Właśnie miałem pisać, że support jest bardzo dobry i szybko pomagają Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Damianusix - 08-01-2017 19:44

Tak napisałem, nie mineło 5 min i wszystko rozwiązane Wink


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - agilos11 - 09-01-2017 20:56

klika wam plugin millenniumclix?
jest wersja 2.0.0 i juz działa