Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! (/Temat-BOT-All1tool-Zarabiaj-na-buxach-automatycznie-139459)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Kixon1993 - 19-12-2016 20:06

Witam, używam od pewnego czasu multiclickera, a dzisiaj gdy probowalem wlaczyc, wyskakuje mi taki komunikat i od razu program sie wylacza. Moze ktos poradzic?

[Obrazek: problemmulticliker.png]


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - AlphaStalker - 19-12-2016 20:53

(19-12-2016 20:06)Kixon1993 napisał(a):  Witam, używam od pewnego czasu multiclickera, a dzisiaj gdy probowalem wlaczyc, wyskakuje mi taki komunikat i od razu program sie wylacza. Moze ktos poradzic?

[Obrazek: problemmulticliker.png]

aaa, no czyli to nie tylko u mnie bylo :o tylko ze ja dzisiaj zaczynalem dopiero i myslalem ze to mi cos nie dziala i sie wkur... no teges :o


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - SmigolMarek - 19-12-2016 21:25

Zaktualizujcie jave może pomoże


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Kixon1993 - 19-12-2016 21:32

nie pomaga


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - SmigolMarek - 19-12-2016 22:07

Po próbie uruchomienia przeze mnie także występuje ten błąd trzeba czekać do jutra i spokojnie pomyśleć bądź czekać


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Heidi - 20-12-2016 01:57

Zgłaszam, że u mnie taka sama sytuacja jak u Panów wyżej.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 20-12-2016 07:26

To nie jest nic z Waszej winy, trzeba czekać aż admin clickers naprawi.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - AlphaStalker - 20-12-2016 10:01

(20-12-2016 07:26)xdax1 napisał(a):  To nie jest nic z Waszej winy, trzeba czekać aż admin clickers naprawi.

a ja wszystko pousuwalem juz Sad znaczy niby wtedy ledwo co pobralem no ale jednak... farta trzeba miec zeby trafic na moment zepsucia kiedy sie chce to sprobowac Sad


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 20-12-2016 10:25

No ale bez sensu też potępiłeś, jest jakiś błąd i od razu usuwasz bez próby naprawienia go? Big Grin
Zawsze jak ktoś ma jakiś błąd to pisze do mnie i staramy się naprawić.

Ale fakt, farta miałeś Wink


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj na buxach automatycznie! - AlphaStalker - 20-12-2016 10:41

bo to na start Big Grin ale dobra, jeszcze raz sie pobawie Smile jak bedzie dzialalo to dajcie posta ze juz Smile