Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! (/Temat-BOT-All1tool-Zarabiaj-na-buxach-automatycznie-139459)



RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - xdax1 - 28-11-2016 19:37

Zależy od minimum jakie jest na danej stronie (no i oczywiście od dziennego zarobku), z paru wypłacisz po 2 tygodniach ale z większości po 1 msc (do max. 3 msc).


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - _Hubex_ - 28-11-2016 19:44

Ok dzięki Smile

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - _Hubex_ - 29-11-2016 00:28

Już zaczynam ogarniać powoli te buxy jeżeli uda mi się coś wypłacić to dam znać Big Grin

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - chincyk - 29-11-2016 00:56

u mnie wpadły już pierwsze wypłaty Big Grin


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - Damianusix - 29-11-2016 08:43

Usaptcbux wpadło 2$ i zostało z fee 1,60 pokerface


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - _Hubex_ - 29-11-2016 09:13

(29-11-2016 00:56)chincyk napisał(a):  u mnie wpadły już pierwsze wypłaty Big Grin
Ile dokładnie? I w jakim czasie?


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - xdax1 - 29-11-2016 14:19

No i świetnie Wink
Niestety na paypal zabiera fee, ale mogę spróbować coś poradzić.
Dla moich poleconych: Możecie zlecić wypłatę na Perfectmoney lub BTC, a ja Wam wymienię to na Paypal Wink
Dzięki temu paypal nie zabierze prowizji.

Kolejna aktualizacja:

Dodano:
170. winnerclix: TEST (min. $3)

Zmiany:
33.  StartUpClix: TEST -> SCAM
120. clixreal: TEST -> SCAM
110. clixmidea: Zmieniony plugin z .site na .csite (tamten nie klikał reklam) - Trzeba nowe klucze
150. paidcollect: Zmieniony plugin z .site na .csite (tamten nie klikał reklam) - Trzeba nowe klucze
141. topstarclick: TEST -> PAID (dostałem wypłatę)

Inne bux'y, które nie klikają ale nie ma pluginu na .csite:
- clicksbux
- helloclix

Topstarclick refback:
[Obrazek: iI9Q0gs.jpg]
1. chincyk 80% z $0.096 = $0.076 ~ $0.08
2. wojciechm - $0.09
3. SmigolMarek - $0.10
4. prqemila - $0.10

Razem z poprzednimi (dodałem wszystko):
1. amianusix - $0.10
2. chincyk - $0.28
3. bartex121 - $0.05
4. MrEko - $0.09
5. SmigolMarek $0.31
6. Damianusix $0.15
7. prqemila $0.13
9. wojciechm - $0.09

Moje inne wypłaty z płacących bux'ów:
Adflares $0.70
Webinfocity $0.10
Thebuxer $2.43
Fluteflowptc $0.16
Policeptc $0.33
Successbux $2.21


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - _Hubex_ - 29-11-2016 15:06

Fee czyli? Pobranie opłaty za przelanie pieniędzy na paypala?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Ile taka prowizja?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Dla mnie prowizja nie groźna znaczy zależy ile chce wypłacić ale mam jeszcze apke na telu 2$ miesięcznie więc powinno się pokryć zależy jak będę wypłacal, chcę na wielu buxach się zarejestrować tak żeby mi na miesiąc wpadlo z 10$ jeżeli się rzeczywiście uda, a jak nawet więcej np. 20$ to spróbuję się odwdzięczyć temu kto udostępnił tego Multiclickera

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edit : odwdzięczyć się użytkownikowi xdax1

Jak narazie to jedyny sposób który znalazłem żeby sobie w miesiąc dorobić te 10$

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - xdax1 - 29-11-2016 15:45

Fee - opłata, jak wypłacasz z bux'ów na Paypal to jest spora szansa, że paypal pobierze opłate (nie ze wszystkich). Zabiera jakiś %, ale dokładnie nie pamiętam, z $2 zabiera około $0.30~

Możecie to ominąć w taki sposób jaki podałem, czyli jeśli w bux'ie możecie zlecić na inne procesor np. perfectmoney lub BTC (bo tam nie zabiera) to zlecacie. Otrzymujecie tam wypłatę bez prowizji, a następnie zgłaszacie się do mnie na PW.
Wysyłasz do mnie tą wypłatę, a ja Ci wysyłam na Paypal bez prowizji (za pomocą opcje do znajomego).


Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - _Hubex_ - 29-11-2016 16:29

Rozumiem, już odpaliłem 1 buxa z twojego refa

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Coś mi tu nie lato, na clickerze jak mam NewBalance to pisze mi 0.017 USD a bezpośrednio na buxie mam chyba 0.005 USD, a na liście na tym jednym buxie którego mam pisze ze balans jest 0.015 USD chyba że to jest ten co w czasie klikania zarobilo, muszę jeszcze raz sprawdzić czy na tym buxie jest tyle samo co na clickerze

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Już wszytsko działa tak jak ma Big Grin Jeżeli chciałbym dostać klucz do jakiegoś buxa a nie chcę czekać 3h to jeżeli sie rejestrne z twojego refa i ci dam nick to dostanę klucz od ciebie?