Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! (/Temat-BOT-All1tool-Zarabiaj-na-buxach-automatycznie-139459)



RE: [BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 29-09-2018 11:17

@[agilos11]
To akura nie bux, jeśli dobrze kojarzę - postbannerfree.

@[Pawello6]

Nie, nie działają od kilku dni.
Strony wywalam zawsze po paru dniach, bo często wracają.


RE: [BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - agilos11 - 29-09-2018 12:51

Ty to masz łeb . Wink a tyle się o kombinowałem . Wielkie dzięki xdax1!!
faktycznie 22.06 zlecenie 28.09 wypłata. no powiem poślizg ładny
ciekawe czy warto wrócić?


RE: [BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Doorm - 30-09-2018 12:13

clixusa padło?;/

jakie są strony, na które warto zainwestować w refferali np? kupić premium ? jeśli są takie w ogóle...


RE: [BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 01-10-2018 15:42

@[Doorm]
Tak, oczywiście jest ich trochę. Inwestuje sporo, jednak to nie takie proste. Trzeba zastosować odpowiednie strategie, nie wystarczy wpłacić i kupić. Jak już wspominałem wcześniej w poście, planuje zrobić dziennik na forum, gdzie wszystko opiszę. Jednak jest tego sporo do opisywania a ja mam mniej czasu dlatego długo to zejdzie.
Jeśli chodzi o strony to mam inwestycje np. w norclix, scarlet-clicks, aticlix, aticlixer, clixexpress, fortunebux i wiele innych.
Pamiętaj, żeby inwestować tyle ile możesz stracić - ryzyko jak jak zawsze jest.

Kolejna aktualizacja:

Tak jak wcześniej wspominałem - wróciły pluginy jak i sam multiclicker, jednakże tym razem jako dodatek do strony gdzie All1tool nie działa.
Uwaga! Wcześniejszy program do multiclickera używał .csite, teraz używamy do .site.

Odświeżona wersja poradnika, wraz z programem: https://drive.google.com/open?id=11oNs_bJmfHMZEWfFK5ZgkdM-8OnUtWfw

Aby otrzymać klucz, musisz być moim poleconym oraz napisać do mnie po przez GG na stronie podając nick i nazwę buxa.
Szablon:
Cytat:login/email (Twój w bux’ie):
– Nazwa bux’a
– Nazwa bux’a
– Nazwa bux’a
– Nazwa bux’a

Dodano: Zmiany:
  • SCAMY:
    - zapbux.me: Brak wypłat, moja pending
    - thequeenclix.info: Strona nie istnieje
    - hysteriaclix.com: Strona nie działa, admin scamu useadz. Miałem długo wypłatę pending
    - passiveadz.com: Brak nowych wypłat, moja pending
    - officialbux.info: Strona nie istnieje
    - trafficxow.com: Brak dowodów wypłat, na forum spam, moja pending



    RE: [BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Doorm - 01-10-2018 17:42

    gdzie jest ten cały key generator?


    RE: [BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - zalfi - 02-10-2018 09:49

    Czym się różni all1tool od tego multiclikera? Co bardziej opłacalne?


    RE: [BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - zarg4 - 05-10-2018 08:55

    norclix multiclicker wywala plugin error.


    RE: [BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 05-10-2018 14:37

    @[zalfi]

    Tak jak napisałem w poprzednim poście, nie ma co jest bardziej opłacalne. Oczywiście, że all1tool ale multiclicker używany tam gdzie all1tool nie działa.

    Kolejna aktualizacja:

    Dodano: Zmiany:
    • SCAMY:
      - clixusa.com: Strona nie istnieje
      - blackcitybux.com: Strona nie istnieje
      - strongclix.com: Strona nie istnieje
      - er-clix.info: Brak wypłat, moja pending
    • Inne:
      - ptcxpress: Może wymagać cookies
      - ads4clickbtc.com: Brak normalnego procesora, wylatuje
      - ipanewbux.com: Brak procesora przy wypłacie, wylatuje
      - ipanewplus.com: 400 reklam PTCWall aby wypłacić, wylatuje
      - norclix: Aktualizacja plugina (PLUGIN)
    • Płaci:
      - music-clicks: Dostałem wypłatę (refbacku nie ma z czego)
      - buxcore: Dostałem wypłatę

      buxcore refback 80%
      https://lowcypieniedzy.pl/wp-content/uploads/proof/buxcorerb-1-2018_10_04.png

      Ze względu na długość, cały refback znajdziesz na stronie w "AKTUALIZACJE" -> "-> Sprawdź cały refback <-"


      RE: [BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - zarg4 - 05-10-2018 15:03

      http://bitshareptc.com nie działa w all1tool


      RE: [BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 05-10-2018 15:06

      Działa, ale nie ma reklam.