Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! (/Temat-BOT-All1tool-Zarabiaj-na-buxach-automatycznie-139459)



[BOT] All1tool - Zarabiaj na buxach automatycznie! - xdax1 - 17-10-2016 18:53

Witam!

AKTUALIZACJA:
Aktualizacje w temacie zostały wstrzymane, ale będą nadal na stronie. Jeśli nadal chcesz korzystać to zapraszam:
https://lowcypieniedzy.pl/all1tool-lista-stron/


Zarabiaj na bux'ach automatycznie, nawet 200 stron na raz!
PROSZĘ O CZYTANIE CAŁEGO PORADNIKA ORAZ CAŁY TEN POST ZA NIM NAPISZESZ DO MNIE.

All1tool - Prosty program, który automatycznie i wszystko na raz klika na stronach typu BUX! Dodajesz strony do programu, odpalasz, zarabiasz!

-> Poradnik do All1Tool (link) <-
->Lista stron ciągle aktualizowana! (link)<-
Każdy kto zarejestruje się w bux'ach "TEST" i taka strona mi wypłaci, oferuje jednorazowy refback 80%!
-> Poradnik do multiclicker'a <-
Multiclicker wymaga plugina oraz klucza! Pluginy znajdzie na liście, a klucz otrzymasz od mnie po rejestracji.

-> Lista scam'ów (link) <-
-> Poradnik do Cookies (link) <-
Niektóre strony wymagają dodania COOKIES do programu.

UWAGA NA WŁAMANIA! PAMIĘTAJ, ŻEBY MIEĆ INNE HASŁO NA KAŻDYM BUX'IE
Zakaz rozpowszechniania poradnika bez mojej zgody!

Zapraszam!

Q&A (Pytania i odpowiedzi):


1. Ile na tym zarabiasz?

Zarobek jest bardzo różny, w jednym miesiącu może być $30 a w innym tylko $5, tak działają buxy.
Bez poleconych myślę, że będzie to $10-30/msc po 1-2 miesiącach działania programu. Na początku będą wpadać pierwsze dolary, ale większy zarobek osiągnie się po paru miesiącach.
Pamiętaj, zawsze to powtarzam: Nie ważne ile, ale ważne, że klika to bot i zawsze kilka $ wpadnie.

2. Czy można dostać bana w jakimś bux'ie?

Tak, w niektórych można dostać bana. Jednak takich bux'ów jest garstka. Zazwyczaj te starsze strony w jakiś sposób wykrywają program, ale nie wszystkie.
W mojej liście znajdziesz takie, w których bana nie dostałem.

3. Co jeśli nie ma jakiejś strony na liście?

Jeśli nie ma jakiejś strony:
- Strona jest oszustwem, sprawdź listę z scam'ami
- Dostałem bana, czyli strona wykrywa program
- Będzie dodane w niedługim czasie
- Nie działa na All1tool

4. Jak działa program?

Rejestrujesz się na stronach z listy, włączasz All1tool, dodajesz strony do programu, włączasz klikanie. Czekasz aż program wszystko kliknie i możesz go wyłączyć.

5. Co to jest GRID/AB/PB?

Grid - Prosta gra w "kratki" gdzie masz określoną ilość szans na trafienie i wygranie jakieś kwoty. Uwaga! Żeby All1tool zaczął to klikać, trzeba uruchomić stronę z gridem jeszcze raz po tym jak kliknie wszystkie reklamy (1-2 uruchomienia aż zaskoczy i zacznie klikać).

AB - Account Balance, główne konto w bux'xie. Tam dostajesz cały zarobek a potem wypłacasz.

PB - Purchase balance, konto przeznaczone na zakup reklam, wynajęcia poleconych itd.

WIĘCEJ O BUX'IE ZNAJDZIESZ TUTAJ -> LINK

6. Jakie procesory do wypłat należy mieć?

Zalecam posiadania 3 procesorów:
- Paypal, do wszystkich podstawowych wypłat
- Perfectmoney, gdy nie ma PayPal oraz należy tam wypłacać małe kwoty typu kilka centów (0.01-0.50) ponieważ na Paypal zabierze wszystko lub większość prowizja
- Payeer, jak wyżej
Dodatkowe procesory:
- Portfel bitcoin
- SolidTrustPay (jest bux, który wymaga tylko tego procesora)

Zapraszam do zadawania pytań!


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - jigorex - 17-10-2016 19:15

jak będe miał czas to ogarnę (czerwony kolor nie jest dla administracji ?)


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - xdax1 - 17-10-2016 19:20

A fakt, dzięki za przypomnienie. Zmienione Wink


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - FlajSkaj - 17-10-2016 22:39

Po próbie uruchomienia Clickera pojawia sie na sekunde okno konsoli i nic sie nie dzieje, co dalej?


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - thesuns - 17-10-2016 23:16

(17-10-2016 22:39)FlajSkaj napisał(a):  Po próbie uruchomienia Clickera pojawia sie na sekunde okno konsoli i nic sie nie dzieje, co dalej?

Witam w klubie :/ Jaki system masz ? Ja posiadam w8.1 x64
błąd w konsoli to
Exception occurred during initialization


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - FlajSkaj - 17-10-2016 23:21

(17-10-2016 23:16)thesuns napisał(a):  
(17-10-2016 22:39)FlajSkaj napisał(a):  Po próbie uruchomienia Clickera pojawia sie na sekunde okno konsoli i nic sie nie dzieje, co dalej?

Witam w klubie :/ Jaki system masz ? Ja posiadam w8.1 x64
błąd w konsoli to
Exception occurred during initialization

Win 10 x64, zgodność nie działa, ściągnąłem skądś wersje 2.5.10 i działa bez błędów.


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - xdax1 - 18-10-2016 12:00

Niestety mogą występować problemy na innych windowsach.
Ale widzę, że sobie poradziliście.
Na stronie jest wersja : ClickesMulticlicker 2.5.10(Release2).

Aktualizacja w pierwszym poście:

- Dodano Q&A (Pytania i odpowiedzi)
Zapraszam do zadawania pytań, postaram się odpowiedzieć.

Aktualizacja pluginów:
28. Paidtobit
60. Grandbux

Dodano nowe:
92. Webinfocity (płaci)
93. Clixsense (płaci)

Zapraszam!


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - Shejker - 18-10-2016 17:31

Bardzo dobry poradnik oraz szybki kontakt!


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - xdax1 - 19-10-2016 13:05

Kolejna aktualizacja:

Mała zmiana w szablonie, proszę się z tym zapoznać.


1. Dodano:
- 94. adultbux (test)
- 95. maxingclix (test)
- 96. revenuestyle (test)
- 97. Foreverclix (test)
- 98. Myearnsource (płaci)

2. Aktualizacje:
- 84. zapadvert
- 33. StartUpClix
- 90. Vimadverts

3. Zmiany:
- 26. packclick: SCAM, już nie płaci
- 66. kingofclicks: SCAM, nie płaci
- 41. buxaccepted: SCAM, już nie płaci


Zapraszam do korzystania!


RE: Multiclicker 2 - Wielki poradnik + oferta generowania kluczy - kr4wy - 20-10-2016 21:30

Dobry poradnik, dzięki.