Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! (/Temat-Jak-budowac-liste-mailingowa-i-zarabiac-na-niej-dozywotnio-139443)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Kamilx9x7x - 07-02-2017 20:18

(07-02-2017 19:23)Richlook napisał(a):  Kamil, oczywiście, że nie, skąd w ogóle taki pomysł?

Sądziłem, że skoro jest wymagane podanie go to będzie do czegoś potrzebny :/ I jak jest z podawaniem swojego adresu zamieszkania itp? Podawać prawdziwy, czy nie warto?


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - kornik36 - 10-02-2017 10:36

Tą jednorazową opłatę za Lead Lightning 7$ można dokonać z konta payza?
I czy wiecie może czy mentorowanie jest wciąż aktualne? Bo napisem do autora poradnika ale nie odpisał i nie wiem czy chwilowo nie ma czasu i mam poczekać? Wink


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Richlook - 10-02-2017 22:42

kornik, myślę, że jest, jeżeli nie odpisuje tam, to zawsze możesz zadać to pytanie tutaj Smile


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Kamilx9x7x - 13-02-2017 10:34

(07-02-2017 20:18)Kamilx9x7x napisał(a):  
(07-02-2017 19:23)Richlook napisał(a):  Kamil, oczywiście, że nie, skąd w ogóle taki pomysł?

Sądziłem, że skoro jest wymagane podanie go to będzie do czegoś potrzebny :/ I jak jest z podawaniem swojego adresu zamieszkania itp? Podawać prawdziwy, czy nie warto?

Ktoś jest w stanie odpowiedzieć na zadane przeze mnie pytanie?


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - czonczuch - 13-02-2017 17:02

Posiadam bazę z ponad 2000 mailami do studentów, aaale mam mały problem z założeniem własnego hostingu mailowego.

Istnieją jakiekolwiek darmowe hostingi?


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Richlook - 13-02-2017 23:19

(13-02-2017 17:02)czonczuch napisał(a):  Posiadam bazę z ponad 2000 mailami do studentów, aaale mam mały problem z założeniem własnego hostingu mailowego.

Istnieją jakiekolwiek darmowe hostingi?

http://www.freebot.pl/


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - kornik36 - 13-02-2017 23:36

W Lead Lightning na początku trzeba zapłacić jednorazowo 7$ tak?
Pewnie to jest jakoś przy zakładaniu konta?
I mam pytanie czy można to zapłacić za pomocą konta payza?


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Richlook - 13-02-2017 23:40

@kornik

Opłata jest jednorazowa, nie wiem o innych formach płatności poza kartą.


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Armin Van Buuren - 15-02-2017 15:20

Witam, witam i przepraszam za to że nie byłem w stane na bieżąco odpisywać, tak jak mówiłem kilka postów wcześniej, jestem w trakcie sesji jak i pisania pracy licencjackiej. Mam dużo nauki w związku z czym nie jestem w stanie tutaj codziennie zaglądać. Nawiązując do wcześniejszych pytań,

numer telefonu jest po to aby twoi poleceni mogli się z tobą skontaktować, to twoja decyzja czy dasz prawdziwy czy nie, ja takowy dałem i w niczym to nie przeszkadza.

Opłata jest jednorazowa, płaci się kartą. Nie ma możliwości zapłaty paypalem czy z payzy.

Zajrzałem w wiadomości priv, sporo pytań o to co warto promować posiadając i budując liste, temat MX jest już u mnie nie aktualny, w swojej liście mailingowej promuje skyllex i inne zagraniczne programy partnerskie, efekty są bardzo zadowalające ! także poradnik aktualny, czy to w oparciu o lead lightning czy posiadając własny landing page i auto responder - WARTO TO ROBIĆ

Skyllex 68 poleconych dzięki liście. Jestem tam aktywny od około 2 miesięcy. Profit jak na zdjęciu. Z powodu braku czasu nie prowadzę ścisłego mentoringu, wszystko jest ładnie opisane w poradniku o metodach pozyskiwania ludzi do swojej listy, natomiast jeśli macie jakies pytania zadawajcie je do mnie na priv, bede starać się odpisywać jak tylko tu będe zaglądać.

[Obrazek: 20if4lg.jpg]


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Kamilx9x7x - 16-02-2017 08:47

(15-02-2017 15:20)Armin Van Buuren napisał(a):  Witam, witam i przepraszam za to że nie byłem w stane na bieżąco odpisywać, tak jak mówiłem kilka postów wcześniej, jestem w trakcie sesji jak i pisania pracy licencjackiej. Mam dużo nauki w związku z czym nie jestem w stanie tutaj codziennie zaglądać. Nawiązując do wcześniejszych pytań,

numer telefonu jest po to aby twoi poleceni mogli się z tobą skontaktować, to twoja decyzja czy dasz prawdziwy czy nie, ja takowy dałem i w niczym to nie przeszkadza.

Opłata jest jednorazowa, płaci się kartą. Nie ma możliwości zapłaty paypalem czy z payzy.

Zajrzałem w wiadomości priv, sporo pytań o to co warto promować posiadając i budując liste, temat MX jest już u mnie nie aktualny, w swojej liście mailingowej promuje skyllex i inne zagraniczne programy partnerskie, efekty są bardzo zadowalające ! także poradnik aktualny, czy to w oparciu o lead lightning czy posiadając własny landing page i auto responder - WARTO TO ROBIĆ

Skyllex 68 poleconych dzięki liście. Jestem tam aktywny od około 2 miesięcy. Profit jak na zdjęciu. Z powodu braku czasu nie prowadzę ścisłego mentoringu, wszystko jest ładnie opisane w poradniku o metodach pozyskiwania ludzi do swojej listy, natomiast jeśli macie jakies pytania zadawajcie je do mnie na priv, bede starać się odpisywać jak tylko tu będe zaglądać.

[Obrazek: 20if4lg.jpg]
W porządku, wolę podać fake skoro przy rejestracji nie będzie sprawdzana jego prawdziwość. Smile