Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! (/Temat-Jak-budowac-liste-mailingowa-i-zarabiac-na-niej-dozywotnio-139443)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - qatan - 16-01-2017 00:11

1.O co chodzi w zakładce w LL>Leads>Gmail direct send? Do czego służy taj opcja?
2.Da się zrobić tak, by LL wysyłało wiadomości z innego adresu mail, a powiadomienia o subskrypcjach przychodziły mi na mojego głównego maila?
3.Jeśli chodzi o darmowe metody zdobywania poleconych, robiłeś tylko to co opisałeś w poradniku czy masz jeszcze jakieś sposoby?
4.Jakich formułek w języku angielskim używałeś podczas promowania np. mxrevshare?


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Hopekk94 - 16-01-2017 11:27

Ja ogarnalem jak Dobywac 200maili dziennie z fb nawet jak z kims nie pisze xd


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Richlook - 16-01-2017 13:08

(16-01-2017 00:11)qatan napisał(a):  4.Jakich formułek w języku angielskim używałeś podczas promowania np. mxrevshare?

Próbowałeś metody autora tematu?

Cytat:My name is XXX I wanted to ask you this question if I May, Are you looking to Make Extra Income From Home? „ If your answer is yes” I can show you how i came cross this system that Has changed my life and i knowi t could do the same for you.

Well ,,here’s another question for you” Are you a serious person looking for something that Works? „ If you answer yes again” you will fit perfectly In this Simple system

SEE MY FREE VIDEO HERE -- TUTAJ TWÓJ LINK !

Pozdrawiam.


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - qatan - 16-01-2017 13:58

(16-01-2017 13:08)Richlook napisał(a):  
(16-01-2017 00:11)qatan napisał(a):  4.Jakich formułek w języku angielskim używałeś podczas promowania np. mxrevshare?

Próbowałeś metody autora tematu?

Cytat:My name is XXX I wanted to ask you this question if I May, Are you looking to Make Extra Income From Home? „ If your answer is yes” I can show you how i came cross this system that Has changed my life and i knowi t could do the same for you.

Well ,,here’s another question for you” Are you a serious person looking for something that Works? „ If you answer yes again” you will fit perfectly In this Simple system

SEE MY FREE VIDEO HERE -- TUTAJ TWÓJ LINK !

Pozdrawiam.


Czyli ten zwrot będzie dobry do zdobywania maili i potem dalej do promowania swoich biznesów. Dobrze rozumiem?


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Richlook - 16-01-2017 20:59

@quatan, sam autor promuje swój biznes którym jest mxrev, więc myślę, że ta formułka będzie świetna. Generalnie możesz ją przerobić pod siebie, ale żeby sens pozostał ten sam Smile


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - qatan - 16-01-2017 21:15

Cytat:@quatan, sam autor promuje swój biznes którym jest mxrev, więc myślę, że ta formułka będzie świetna. Generalnie możesz ją przerobić pod siebie, ale żeby sens pozostał ten sam Smile

Rozumiem. Zrozumiałem to tak, że ten tekst o którym mowa służy do wysyłania w udimi do zapisu do bazy mailingowej. Gdy ma się już maile w swojej bazie to ten sam tekst stosuje się do wysyłki i promowania swoich biznesów?


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Armin Van Buuren - 17-01-2017 20:10

Witajcie, będę teraz mniej aktywny z uwagi na to że jestem w trakcie pisania pracy dyplomowej, ponadto zbliża się sesja. Co do pytań powyżej, jest to przykładowy, bardzo przykładowy email swipe jaki możecie używać do promowania swoich biznesów, jeśli ten co podałem Ci nie leży, przyciagajacego email swipe mozesz zlecic na oferii u tlumaczy lub na fiverr za 5$. Możesz też być sprytniejszy i zobaczyć jakich używają topowi marketerzy, lekko je zmodyfikować i tyle Smile

Ja podałem przykład jak to może wyglądać Smile dużo też zależy od landing page gdzie zbieracie maile, bo na Udimi są sprzedawane kliki w link więc teoretycznie email swipe to sprawa drugorzędna

ps. Co do promowania, od jakiegoś czasu nie promuje już mxrevshare jak i w ogóle programów revshare, ale korzystając z mailingów możesz promować wszystko...grunt żeby target był prawidłowy.


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - kornik36 - 04-02-2017 20:52

(17-01-2017 20:10)Armin Van Buuren napisał(a):  Witajcie, będę teraz mniej aktywny z uwagi na to że jestem w trakcie pisania pracy dyplomowej, ponadto zbliża się sesja. Co do pytań powyżej, jest to przykładowy, bardzo przykładowy email swipe jaki możecie używać do promowania swoich biznesów, jeśli ten co podałem Ci nie leży, przyciagajacego email swipe mozesz zlecic na oferii u tlumaczy lub na fiverr za 5$. Możesz też być sprytniejszy i zobaczyć jakich używają topowi marketerzy, lekko je zmodyfikować i tyle Smile

Ja podałem przykład jak to może wyglądać Smile dużo też zależy od landing page gdzie zbieracie maile, bo na Udimi są sprzedawane kliki w link więc teoretycznie email swipe to sprawa drugorzędna

ps. Co do promowania, od jakiegoś czasu nie promuje już mxrevshare jak i w ogóle programów revshare, ale korzystając z mailingów możesz promować wszystko...grunt żeby target był prawidłowy.

Napisałem na priv, jak będziesz miał chwilę czasu to odpisz. Wink


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Kamilx9x7x - 07-02-2017 19:20

W rejestracji Lead Lightning telefon muszę podać prawdziwy, czy mogę jakiś wymyślić? Nie będą mi naliczane żadne opłaty na mój prawdziwy numer?


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Richlook - 07-02-2017 19:23

Kamil, oczywiście, że nie, skąd w ogóle taki pomysł?