Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! (/Temat-Jak-budowac-liste-mailingowa-i-zarabiac-na-niej-dozywotnio-139443)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Richlook - 08-01-2017 22:36

(08-01-2017 18:57)qatan napisał(a):  Czy to dobry pomysł, by do LL dać maila z hostingu zamiast np. gmail, by te maile nie trafiały do spamu?

Nawet w poradniku jest potwierdzenie, że warto tak zrobić Smile


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Armin Van Buuren - 09-01-2017 13:36

(07-01-2017 19:02)Richlook napisał(a):  Czekam na poradnik z udimi, widzę tam wielu sprzedających. Może polecisz kogoś sprawdzonego gdzie jest dobra konwersja?

Pozdrawiam.


Angelo Sayson , Aije Wibowo
sortuj sobie również sprzedawców, można sobie filtrować, zawsze kieruje się tym czy w feedbackach ludzie notują sprzedaże dzięki mailingom


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - jemm - 09-01-2017 16:28

dzieki, sprobuje .


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - qatan - 09-01-2017 16:39

Do LL i do prywatnej bazy mailingowej warto mieć dwa różne adresy mail z hostingu i czy może być ten sam?


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - KenkyushaKamil - 09-01-2017 17:34

Świetny materiał jutro znajdzie się w dziale do poczytania w moim dzienniku. Weszliście naprawdę ostro na rynek Wink


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - qatan - 10-01-2017 12:35

Jak w zapisać landing page LL do swojej domeny? Domena i hosting jest już zakupiony w az.pl. Coś w tym stylu http://www.ewealthylife.com. Jestem całkiem zielony w tym temacie. Proszę o jakieś wskazówki.


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Armin Van Buuren - 10-01-2017 14:17

(09-01-2017 16:39)qatan napisał(a):  Do LL i do prywatnej bazy mailingowej warto mieć dwa różne adresy mail z hostingu i czy może być ten sam?

Może być ten sam, a jeśli będziesz dawał inny, niech będzie podobny, aby ludzie nie byli zdezorientowani.

(09-01-2017 17:34)KenkyushaKamil napisał(a):  Świetny materiał jutro znajdzie się w dziale do poczytania w moim dzienniku. Weszliście naprawdę ostro na rynek Wink

Dzięki za miłe słowa Smile



(10-01-2017 12:35)qatan napisał(a):  Jak w zapisać landing page LL do swojej domeny? Domena i hosting jest już zakupiony w az.pl. Coś w tym stylu http://www.ewealthylife.com. Jestem całkiem zielony w tym temacie. Proszę o jakieś wskazówki.

Ja to zrobiłem gdyż mam to wyższe konto ,,PLS CUSTOMER" jak jesteś w tym pakiecie kupujesz domene za około 10$, możesz również mieć nieskończoną ilość subdomen z różnymi landing page. Jednak upgrade zalecam wtedy kiedy już zarabiasz, i masz juz baze ludzi pod soba, a jak masz zwykla domene to mozesz zrobic jakies przekierowanie Smile


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - qatan - 10-01-2017 15:33

Cytat:
Cytat:Jak w zapisać landing page LL do swojej domeny? Domena i hosting jest już zakupiony w az.pl. Coś w tym stylu http://www.ewealthylife.com. Jestem całkiem zielony w tym temacie. Proszę o jakieś wskazówki.

Ja to zrobiłem gdyż mam to wyższe konto ,,PLS CUSTOMER" jak jesteś w tym pakiecie kupujesz domene za około 10$, możesz również mieć nieskończoną ilość subdomen z różnymi landing page. Jednak upgrade zalecam wtedy kiedy już zarabiasz, i masz juz baze ludzi pod soba, a jak masz zwykla domene to mozesz zrobic jakies przekierowanie Smile

Aa to spoko. Ogólnie udało mi się ogarnąć to tak, że wszystko działa z tą stroną tak jak u Ciebie, tyle że jak wpisuje adres, ale bez 'www'. Z 'www' nie działa Tongue. Postaram się coś jeszcze pomyśleć, by to działało jak należy. Pozdrawiam.

Jak zmienić adres mail w LL na ten z hostingu, żeby nie wysyłało z mojego gmaila, ale żeby powiadomienia przychodziły normalnie na gmaila?


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Hopekk94 - 14-01-2017 19:26

a bez kupowania specjalnych pakietow za 30$ mozna robic specjalne maile ? Czy tylko tekstowe?


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Hopekk94 - 15-01-2017 13:57

Mam propozycje wymiany znajomymi do grupy . Oczywiscie tylko zainteresowani zarabianiem online Smile