Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! (/Temat-Jak-budowac-liste-mailingowa-i-zarabiac-na-niej-dozywotnio-139443)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - szeq00 - 14-12-2016 22:40

Czy ktoś mógł by mi napisać chociażby na priv, z jakiego banku kartą udało mu się opłacić te 7$ bo, mi 3 karty nie przechodzą nie wiem o co chodzi wszystkie są mastercard może tu jest problem ,ponieważ sprawdzałem też już przeglądarki Big Grin sieć internetową a nawet 3 kompy Big Grin wyskakuje to samo ... Big Grin dziś specjalnie otworzyłem nowy rachunek i ......to samo Sad Pozdrawiam i był bym wdzięczny jeśli ktoś wie jak to rozwiązać


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Richlook - 15-12-2016 13:13

Napisałem wiadomość prywatną Smile


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - qatan - 15-12-2016 23:38

Ktoś już skorzystał w pełni z poradnika? Miał ktoś już jakieś zyski?


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Vuko Drakkainen - 19-12-2016 10:52

Ja się szykuję z przyjacielem do ruszenia niebawem, robimy własną stronę o zarabianiu w internecie celującą w rynek anglojęzyczny, główny cel lista meilngowa ale po za tym reklama i programy inwestycyjne, współpraca z Arminem jak najbardziej na plus, dużo wiedzy i ogólnie w porządku chłopak Smile Jakby ktoś był chętny do współpracy przy projekcie zapraszam priv. Smile


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - qatan - 04-01-2017 16:14

Zauważyłem ze Lead Lightning wysyła z mojego adresu gmail i wtedy te maile trafiaja do spamu. Tak ma byc?
Do getresponse potrzebuje wykupić hosting z domena i stworzyć maila?
Sorry, może pytania są głupie, ale jestem świerzakiem w tym temacie.
Pozdrawiam.


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Obamakiller - 04-01-2017 19:33

tak samo jak u innych problem z kartą


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - szeq00 - 04-01-2017 22:45

(04-01-2017 16:14)qatan napisał(a):  Zauważyłem ze Lead Lightning wysyła z mojego adresu gmail i wtedy te maile trafiaja do spamu. Tak ma byc?
Do getresponse potrzebuje wykupić hosting z domena i stworzyć maila?
Sorry, może pytania są głupie, ale jestem świerzakiem w tym temacie.
Pozdrawiam.



Lead Lightning nie wysyła z twojego adresu tylko jest on podany , niestety maile od nich trafiają do spamu te automatyczne. Ale tak czy inaczej masz subskrybenta , do którego w przyszłości będziesz wysyłał już z własnego postawionego maila


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Armin Van Buuren - 05-01-2017 16:42

Obamakiller - Mają jakies problemy z przyjmowaniem płatnośći z kart Visa,

(04-01-2017 16:14)qatan napisał(a):  Zauważyłem ze Lead Lightning wysyła z mojego adresu gmail i wtedy te maile trafiaja do spamu. Tak ma byc?
Do getresponse potrzebuje wykupić hosting z domena i stworzyć maila?
Sorry, może pytania są głupie, ale jestem świerzakiem w tym temacie.
Pozdrawiam.

Witaj, to zależy, czasem również maile wpadają w zakładkę oferty, jednak naistotniejsze jest to co mówi kolega wyżej, importuj sobie te kontakty do getresponse. W Getresponse zalecam użycie swojego maila do wysyłki i tutaj zalecam użycie maiila z własnego hostingu np az.pl (tak domena też) wtedy spam rate wynosi jedyne 1.10 dzięki czemu twoje wiadomośći wysyłane za pośrednictwem GetResponse nie bedą wpadać do spamu ani w inne zakładki, co finalnie będzie mieć wpływ na dużo większą konwersję.


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Richlook - 07-01-2017 19:02

Czekam na poradnik z udimi, widzę tam wielu sprzedających. Może polecisz kogoś sprawdzonego gdzie jest dobra konwersja?

Pozdrawiam.


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - qatan - 08-01-2017 18:57

Czy to dobry pomysł, by do LL dać maila z hostingu zamiast np. gmail, by te maile nie trafiały do spamu?