Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! (/Temat-Jak-budowac-liste-mailingowa-i-zarabiac-na-niej-dozywotnio-139443)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Obamakiller - 30-11-2016 19:59

Komuś też karta nie wchodzi i błąd wyskakuje ?


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - ToxicIce - 01-12-2016 00:43

Armin Van Buuren bardzo konkretny poradni, wykonałeś kawał dobrej roboty, jednocześnie zachęcając ludzi do siebie i budując swoją markę. Tylko pogratulować!

Jak skończę aktualny projekt (najprawdopodobniej pod koniec tygodnia) odezwę się w sprawie mentoringu


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - tomaszo704 - 01-12-2016 14:31

Świetny poradnik. Jak tylko pojawi się aktualizacja poradnika, wchodzę w to Smile


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Armin Van Buuren - 04-12-2016 12:11

(01-12-2016 00:43)ToxicIce napisał(a):  Armin Van Buuren bardzo konkretny poradni, wykonałeś kawał dobrej roboty, jednocześnie zachęcając ludzi do siebie i budując swoją markę. Tylko pogratulować!

Jak skończę aktualny projekt (najprawdopodobniej pod koniec tygodnia) odezwę się w sprawie mentoringu

Nie ma problemu, zapraszam Smile


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Kazio_Odlotowy - 11-12-2016 07:28

Czy żeby się zarejestrować w LL trzeba od razu na starcie zapłacić 7$? Tzn. pytam o to, czy mogę uzyskać najpierw rejestrację, przejrzeć stronę i dopiero opłacić udział?

Oczywiście jak tylko mi odpowiesz rejestruję z reffa Smile

P.S. Świetny poradnik


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Soniaxsn - 12-12-2016 13:42

Hej też jestem zainteresowana, napisałam priv


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - szeq00 - 13-12-2016 10:47

Coś pięknego , poradnik bardzo treściwy aż mózg mi się zagotował od wiedzy jaką przekazałeś Big Grin chyba jeszcze z 2 razy przeczytam . Wchodzę w to Idea


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - szeq00 - 13-12-2016 17:18

(30-11-2016 19:59)Obamakiller napisał(a):  Komuś też karta nie wchodzi i błąd wyskakuje ?

Właśnie mi nie przechodzi też ale wina stoi po stronie strony bo kontaktowałem się z wydawcą karty , bo myślałem że mam jakąś blokadę .


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - kamilos90 - 13-12-2016 17:36

Poradnik kozak! Repucik leci


RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio ! - Armin Van Buuren - 13-12-2016 23:58

(11-12-2016 07:28)Kazio_Odlotowy napisał(a):  Czy żeby się zarejestrować w LL trzeba od razu na starcie zapłacić 7$? Tzn. pytam o to, czy mogę uzyskać najpierw rejestrację, przejrzeć stronę i dopiero opłacić udział?

Oczywiście jak tylko mi odpowiesz rejestruję z reffa Smile

P.S. Świetny poradnik

Tak, trzeba najpierw wnieśc jednorazową opłatę zanim otrzyma się dostęp do panelu, jeśli jednak masz jakieś wątpliwośći możesz wejść na Youtube, wiele osób opisuje tam różne tematy związane z programem jednocześnie pokazując jak wygląda platforma, od środka.



(13-12-2016 10:47)szeq00 napisał(a):  Coś pięknego , poradnik bardzo treściwy aż mózg mi się zagotował od wiedzy jaką przekazałeś Big Grin chyba jeszcze z 2 razy przeczytam . Wchodzę w to Idea

Dzięki bardzo za te słowa, w każdym biznesie gdziekolwiek nie działacie warto budować listę, jak masz zamiar gdzieś skierowac ruch, lub masz strone czy bloga, zawsze zbieraj maile, pozniej bardzo fajnie można to wykorzystać.
-----------------------------------------------------------------

Zdarzają się przypadki że wyskakuje błąd platnosci i nie mozna wnieść oplaty z LL, nie wiem czym to jest spowodowane, jednak większość moich poleconych nie miała z tym problemu.


Staram się odpisywać na bieżąco z pytaniami, powoli pracuje nad ulepszeniem i dodaniem kilku kwestii do poradnika także już niebawem się to pojawi Smile
Będą również omówione nowe zródła trafficu te płatne jak i te darmowe.
Rozbuduje poradnik z Udimi, bo dostaje wiele pytań na temat tego jak wybierac dobrych sprzedawców którzy sprzedają ruch.

Pozdrawiam