Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MAZIK - Brak kontaktu, odpisów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: MAZIK - Brak kontaktu, odpisów (/Temat-MAZIK-Brak-kontaktu-odpisow-139425)



MAZIK - Brak kontaktu, odpisów - Adriano42 - 16-10-2016 23:19

Sprawa wyjaśniona, temat do kosza, użytkownik uczciwy.


RE: MAZIK - Brak kontaktu, odpisów - yazir - 16-10-2016 23:22

@[MAZIK]


RE: MAZIK - Brak kontaktu, odpisów - MAZIK - 17-10-2016 21:58

Ok spokojnie oferta na ta chwile jest nie aktualna dla nowych partnerow.

w sprawie zaleglej platnosci wysylam ci na priv nowy numer kontaktowy ( gg )

+ W sprawie platnosci za miesiac Sierpnien proszony jest o kontakt uzytkownik " Cassos ".

Platnosci sa Sierpien sa w trakcie reealizacj. dalesze info PRIV - + uzytkownik figurujacy w systemie jako CASSOS proszony o kontakt PRIV

Przypominam ze minimum do realizacji platnosci to 200 PLN kazdy kto przekroczyl tą kwote otrrzyma płatnosć osoby które nie przekroczyły tej kwoty moga w dalszym ciagu promować az do przekroczenia minimum do wypłaty ( zarobki poniżej minimu przechodzą na kolejny miesiąc ) w razie pytan watpliwośći priv.


RE: MAZIK - Brak kontaktu, odpisów - yazir - 17-10-2016 22:03

@[cassos]


RE: MAZIK - Brak kontaktu, odpisów - Adriano42 - 17-10-2016 22:22

Skontaktowałem się z MAZIKIEM i wyjaśniliśmy nie jasności, w ciągu 2-3 dni ma być wypłata więc jeśli tylko dotrze zgłaszam temat do usunięcia.


RE: MAZIK - Brak kontaktu, odpisów - Adriano42 - 18-10-2016 19:15

Sprawa wyjaśniona temat do kosza.


RE: MAZIK - Brak kontaktu, odpisów - cassos - 22-10-2016 09:57

własnie wysłałem prywatną wiadomość do MAZIK, ale widzę, że od 5 dni nie ma go na forum. Czy mógłby ktoś wysłać mi na PW jego nowy numer gg?


RE: MAZIK - Brak kontaktu, odpisów - cassos - 28-10-2016 20:10

Temat do zamknięcia, współpraca przebiegła pomyślnie. Polecam Big Grin